Rzeszów - Sobota, 27.12.2025
Reklama

Kradł rowery na terenie Rzeszowa. Jest już w rękach policji

Dodano: 31.01.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl / KMP w Rzeszowie
fot. Archiwum RESinet.pl / KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 18-letni mieszkaniec Rzeszowa został zatrzymany w sprawie kradzieży kilku rowerów. Młody mężczyzna przyznał się do winy. Usłyszał już pierwsze zarzuty.

W ostatnich tygodniach, na terenie Rzeszowa doszło do kilku kradzieży rowerów. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Na podstawie zebranych informacji, udało im się ustalić i zatrzymać podejrzanego. To 18-letni mieszkaniec Rzeszowa.

W trakcie zatrzymania, młody mężczyzna od razu przyznał się do kradzieży pięciu rowerów. Jak oświadczył, cztery z nich sprzedał przygodnie napotkanym osobom. Zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczał na bieżące potrzeby i wydatki.

Piąty rower znaleziono w piwnicy przynależącej do mieszkania 18-latka. On również miał pochodzić z przestępstwa, jednak policja nie odnotowała jego kradzieży. Trwa ustalanie właściciela jednośladu.

Funkcjonariusze z komisariatu na Nowym Mieście, zajęli się zebraniem materiału dowodowego. Zweryfikowali zgłoszone policjantom przypadki kradzieży i na tej podstawie przedstawili 18-latkowi zarzut kradzieży 4 rowerów wartości blisko 5 tysięcy złotych.

Policjanci zbierają kolejne dowody, które umożliwią przedstawienie podejrzanemu dalszych zarzutów.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Transmisja online z uroczystości 668-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Już 19 stycznia 2022 r. w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się uroczystość 668-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. Jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Na scenie rzeszowskiego rynku wystąpią m.in. Symptone, RSC, DOC. i Anika Dąbrowska.

Rzeszów

Dwukrotnie próbował okraść tę samą drogerię. Wpadł za drugim razem

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali 19-latka, który dwukrotnie usiłował okraść jedną z rzeszowskich drogerii. Za pierwszym razem mu się udało. Podczas drugiej próby, złodziej został ujęty przez pracowników ochrony sklepu.  

Rzeszów

Nowa organizacja ruchu na al. Sikorskiego. Buspas zlikwidowany

RZESZÓW. Na części al. Sikorskiego obowiązuje już nowa organizacja ruchu. Po 10 latach zlikwidowano tam buspas.

Rzeszów

Szkoła przy al. Rejtana zyska zewnętrzną windę

RZESZÓW. Będzie to udogodnienie dla uczniów poruszających się na wózkach inwalidzkich lub czasowo niepełnosprawnych.

Rzeszów

W piątek i w sobotę elektrociepłownia przy ul. Matuszczaka będzie hałasować

RZESZÓW. Na terenie elektrociepłowni Fenice przy ul. Matuszczaka będą prowadzone specjalistyczne prace polegające na wydmuchu pary wodnej przez kocioł. większym hałasem.

Rzeszów

Ul. Myśliwska będzie oświetlona

RZESZÓW. Na ulicy Myśliwskiej na os. Pogwizdów Nowy powstanie oświetlenie. Inwestycja była jednym z zadań zgłoszona do tzw. kontaktów osiedlowych, w trakcie kampanii wyborczej Konrada Fijołka, które zobowiązał się realizować już jako...

Rzeszów

Kolejne pojemniki na elektroodpady w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie ustawione zostały trzy kolejne pojemniki na elektroodpady. Łącznie w mieście jest już 38 miejsc, gdzie można oddawać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Reklama