Rzeszów - Wtorek, 02.09.2025
Reklama

KS Korona Rzeszów otrzymał wsparcie od rzeszowskiej elektrociepłowni

Dodano: 01.10.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. We wrześniu podpisana został umowa sponsoringowa pomiędzy rzeszowska elektrociepłownią a Klubem Sportowym Korona Rzeszów. Dzięki finansowemu wsparciu, dzieci i młodzież  z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody oraz turnieje sportowe.
 
Klub sportowy Korona Rzeszów organizuje zajęcia sportowe, treningi oraz zawody sportowe dla dzieci i młodzieży z osiedla Załęże. Zajęcia prowadzi kadra trenerów i instruktorów. Działalność klubu zrzesza i aktywizuje dzieci oraz młodzież uprawiające piłkę nożną, zachęcając je do rozwijania sportowej pasji.
 
Rzeszowska elektrociepłownia PGE Energia Ciepła kolejny już raz udzieliła wsparcia finansowego dla zaprzyjaźnionego klubu. Dzięki temu, zorganizowano turniej  piłki nożnej  dla dzieci i młodzieży. W trakcie „Wrześniowego  turnieju”, który odbył się w dniach 23 –24 września, dodatkowo wręczono  nagrodę  dla dzieci w wieku 10 do 12 lat – Puchar Dyrektora Oddziału. 
 
Reklama
Rzeszowska elektrociepłownia wspiera klub już od wielu lat. Dzięki współpracy zawodnicy klubu mogą systematycznie brać udział w treningach, meczach i turniejach. Zajęcia szkoleniowe dla dzieci i młodzieży odbywają się na stadionie piłkarskim oraz w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 na osiedlu Załęże, które sąsiaduje z siedzibą rzeszowskiej elektrociepłowni.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ratusz zwiększa środki finansowe przeznaczone na organizację Dni Osiedli

RZESZÓW. Docelowo kwota 9 tys. zł zostanie zwiększona do 12 tys. zł.

Rzeszów

Wybory rektorów na rzeszowskich uczelniach. 12 kandydatów na Politechnice i tylko jeden na Uniwersytecie

RZESZÓW. kto zostanie rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Rzeszowskiej?

Rzeszów

Zderzenie trzech aut na al. Powstańców Warszawy. Jedna osoba trafiła do szpitala

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj około godz. 17 na al. Powstańców Warszawy, na wysokości kina Helios i stacji paliw Valdi.

Rzeszów

Dwie nowe podstrefy i wyższe opłaty za parkowanie w Rzeszowie

RZESZÓW. Na najbliższej sesji Rady Miasta radni zadecydują o wprowadzeniu dwóch nowych stref płatnego parkowania oraz o powiększeniu obowiązujących opłat za postój w danej strefie.

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej stworzyli pierwszy w Polsce motoszybowiec zasilany wodorem

RZESZÓW. Zakończyły się prace realizowane w ramach projektu motoszybowca AOS H2. 

Rzeszów

Rozbój w Rzeszowie. Dwójka mężczyzn pobiło i okradło 27-latka

RZESZÓW. Na ul. Wierzynka w Rzeszowie zaatakowali oni 27-latka, przewrócili go, pobili i ukradli jego telefon komórkowy.

Rzeszów

Mistrzowie Polski ogrywają siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali na wyjeździe z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3.

Rzeszów

Od 1 marca zawieszone kursy dwóch linii autobusowych

RZESZÓW. Chodzi o linie nr 14 i nr 60.

Reklama