Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Kto wybuduje żłobek i przedszkole na os. Budziwój?

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Władze miasta ogłosiły drugi przetarg na budowę żłobka i przedszkola na os. Budziwój. Poprzedni przetarg okazał się nieuważny ze względu na błędy formalne i za wysokie oferty wykonawców.

Spośród trzech firm, które wystartowały w poprzednim przetargu, tylko jedna złożyła poprawną dokumentacje, z tym, że i ona została odrzucona przez ratusz ze względu na proponowaną cenę. Drugi konkurs ofert miasto ogłosiło 30 lipca i na propozycję czeka do 17 sierpnia br.

Przedmiotem zamówienia jest budowa przy ul. Strzelców żłobka na 150 dzieci i obok przedszkola ze 120 miejscami. Żłobek ma mieć ok. 1500 m kw. powierzchni, zaś przedszkole ok. 1,1 tys. m kw. Jeżeli drugi przetarg wyłoni wykonawcę to inwestycja powinna się zakończyć do lipca 2021 roku. W grę wchodzi również stworzenie odpowiednich dojazdów, ogrodzenia, parkingu oraz placu zabaw dla dzieci.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego powstaje mURal. Całość zajmie 450 m2

RZESZÓW. Docelowo mURal zajmie całą ścianę budynku A1.

Rzeszów

Loty Marka Kuchcińskiego. Marszałek Władysław Ortyl wydaje oświadczenie

RZESZÓW. Marszałek województwa podkarpackiego odnosi się do lotów rządowym samolotem z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim.

Rzeszów

126 interwencji strażaków na Podkarpaciu. W Rzeszowie było spokojnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. W Rzeszowie, jak również w powiecie rzeszowskim obyło się bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Rzeszów

Klątwa, czulent i „dmuchawa”, czyli Rzeszów śladami żydowskiej historii. Rusza specjalna trasa turystyczna

RZESZÓW. Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała nową, ciekawą propozycję spędzenia czasu w Rzeszowie dla mieszkańców i turystów.

Rzeszów

Strzelali z broni śrutowej w przystanki, samochody i elewację budynków. Jest akt oskarżenia

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Dębicy skierowała do Sądu Rejonowego w Rzeszowie akt oskarżenia przeciwko Bartłomiejowi L. i Aleksandrowi M.

Rzeszów

Na jednej z rzeszowskich uczelni znacznie wzrosła liczba chętnych na studia w języku angielskim

RZESZÓW. Aż o 50% wzrosła liczba kandydatów z polskich szkół, gotowych podjąć studia po angielsku. 

Rzeszów

IMGW ostrzega przez burzami z gradem, m.in. w Rzeszowie, Przemyślu i Krośnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. Pogoda może się pogorszyć już od godz. 12.00.

Rzeszów

Wykaz inwestycji drogowych na Podkarpaciu. Drogą ekspresową z Rzeszowa do Lublina pojedziemy w 2022 r.

RZESZÓW, PODKARPACIE. W realizacji jest ponad 54 km S19, kolejne 85 km jest w przygotowaniu.

Reklama