Rzeszów - Wtorek, 02.09.2025
Reklama

Lotnisko w Jasionce i miasto Rzeszów wznawiają współpracę promocyjną

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW/JASIONKA. Podpisano umowę, dzięki której stolica Podkarpacia znów będzie promowana na podrzeszowskim lotnisku oraz w miastach, do których można dotrzeć z niego bezpośrednio, czyli Warszawie, Gdańsku i Szczecinie. Kampania będzie także realizowana na pokładach samolotów PLL LOT. Powrót na do Jasionki planuje Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna, która w terminalu pasażerskim zamierza uruchomić swój punkt informacyjny.
 
- Port lotniczy to okno na świat miasta i regionu. Dzięki niemu nie tylko podnosi się jakość życia mieszkańców, ale również rośnie  atrakcyjność inwestycyjna terenów skomunikowanych z lotniskiem  – powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. - Bliska współpraca lotniska z rzeszowskim samorządem przyniesie korzyści obu stronom. Cieszę się, że władze Rzeszowa dostrzegły unikalne możliwości promocji  wizerunku miasta, jakie oferują porty oraz linie lotnicze. Wierzę, że to zaangażowanie będzie się dalej rozwijać, również w ramach wspólnych działań pod szyldem Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej  - dodał Adam Hamryszczak.
Reklama
W ramach umowy, która będzie obowiązywać do końca marca 2022 r., planowane są wydarzenia promocyjne w Gdańsku i Szczecinie, reklamy wielkoformatowe na lotniskach, emisja spotów reklamowych, publikacje w magazynie pokładowym PLL LOT oraz komunikacja w mediach społecznościowych. Ponadto pasażerowie podróżujący na trasach krajowych obsługiwanych przez narodowego przewoźnika będą otrzymywać materiały promujące stolicę Podkarpacia.

- Dzisiejsze wydarzenie jest początkiem nowego podejścia do wspólnych relacji miasta i portu lotniczego. Stawiam na współpracę, bo powoduje ona zawsze obustronne korzyści. Nowoczesne, sprawnie funkcjonujące lotnisko z dużą liczbą połączeń to korzyść dla miasta i jego mieszkańców. Dlatego zdecydowałem się na podpisanie umowy dotyczącej działań promujących nasze miasto na lotnisku Rzeszów-Jasionka, na pokładach samolotów PLL LOT oraz w innych portach lotniczych – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

 
Źródło: Informacja prasowa
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

44-latek prowadził auto mając 4 promile. Został zatrzymany na ul. Granicznej

RZESZÓW. Ponad 4 promile miał 44-letni mężczyzna, który zdecydował się wsiąść za kierownicę, pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Ranking Business Insider. Rzeszów w czołówce miast, w których żyje się najlepiej

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia zanotowała wysoki awans w najnowszym rankingu najlepszych miast do życia w Polsce. Rzeszów zajął drugie miejsce, wyprzedzając takie miasta jak, min. Gdańsk, Łódź czy Katowice.

Rzeszów

Rozbudowa IX LO w Rzeszowie. Wybrano wykonawcę

RZESZÓW. Blisko 28 mln zł będzie kosztować rozbudowa IX Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Elizy Orzeszkowej w Rzeszowie. Powstanie nowe skrzydło szkoły, w którym znajdą się hala sportowa oraz sale lekcyjne. Istniejący budynek...

Rzeszów

Dotacje na usunięcie azbestu w Rzeszowie. Rusza nowy nabór wniosków

RZESZÓW. Od 3 marca 2025 r. będzie można składać wnioski o uzyskanie dotacji na usunięcie azbestu z budynków oraz odbiór odpadów azbestowych zalegających na posesjach.

Rzeszów

1 marca rusza nowa linia MPK

RZESZÓW. 1 marca 2025 r. uruchomiona zostanie nowa linia autobusowa nr 60. Na razie na okres próbny.

Rzeszów

W ogrodzie kieszonkowym na os. Nowe Miasto montują ogromne urządzenie zabawowe

RZESZÓW. W nowopowstającym parku kieszonkowym na osiedlu Nowe Miasto, trwa montaż sporych rozmiarów urządzenia zabawowego, które transportowane było z zagranicy. To ostatni etap prac przewidzianych do realizacji w ramach tej zielonej inwestycji.

Rzeszów

W marcu rozpocznie się odbetonowywanie części Rzeszowa

RZESZÓW. W ramach odbetonowywania stolicy Podkarpacia, przebudowane zostaną cztery przestrzenie pomiędzy blokami mieszkalnymi. Powstanie też kilkadziesiąt ogrodów deszczowych, duży park kieszonkowy, a przy dziewięciu szkołach asfaltowe boiska zostaną zastąpione trawiastymi.

Rzeszów

Rusza bezpośrednie połączenie kolejowe Rzeszowa z Bieszczadami

RZESZÓW. W sobotę, 22 lutego z dworca kolejowego w Rzeszowie, wyruszy pierwszy, bezpośredni pociąg do Ustrzyk Dolnych.

Reklama