Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Maciej Orłoś przyjedzie do Rzeszowa na spotkanie z młodzieżą

Dodano: 18.03.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum WSPiA
fot. Archiwum WSPiA

RZESZÓW. Znany dziennikarz i ekspert od wystąpień publicznych, Maciej Orłoś będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu „Młode Myśli – Wielkie Rozmowy” organizowanego przez uczennice I LO w Rzeszowie.

„Młode Myśli – Wielkie Rozmowy” to projekt pięciu uczennic ze współpracującego od wielu lat z WSPiA I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Jego celem jest otwarcie młodzieży na ważne tematy, które mogą być kluczowe dla ich rozwoju osobistego i zawodowego. Inicjatywa ta, to również przestrzeń do dialogu i aktywnego słuchania, co sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, wzmacnianiu więzi społecznych oraz kształtowaniu umiejętności komunikacyjnych młodych ludzi.

Reklama

Do tej pory w ramach cyklu odbyły się spotkania z m.in. Agnieszką Holland, polską reżyserką filmową i teatralną, scenarzystką, aktorką i tłumaczką, siatkarzami Jakubem Buckim, Michałem Poterą oraz Karolem Kłosem czy Dorotą Nowak-Maluchnik, Podkarpacką Kurator Oświaty w Rzeszowie.

Kolejne spotkanie w ramach cyklu odbędzie się 19 marca 2025 r. w kampusie WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej przy ul. Cegielnianej 14 w Rzeszowie. Gościem uczennic z I LO będzie Maciej Orłoś, znany dziennikarz, przedsiębiorca i ekspert wystąpień publicznych. Spotkanie będzie także okazją do rozmowy o najnowszej książce Macieja Orłosia "Wystąpienia bez stresu". Początek o godzinie 11:00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie rusza Rodzinna Akademia Czasu Wolnego, czyli cykl wydarzeń plenerowych dla dzieci i rodziców

RZESZÓW. Rodzinna Akademia Czasu Wolnego zawita w sezonie wakacyjnym na rzeszowskie place zabaw, boiska i parki.

Rzeszów

Poranna kolizja 5 aut w Rzeszowie

RZESZÓW. Pięć samochodów zderzyło się dziś rano na al. Armii Krajowej. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Sprawczyni kolizji, 46-letnia mieszkanka Rzeszowa, została ukarana mandatem oraz punktami karnymi.

Rzeszów

Mobilny spektakl "Iskry Niepodległej" w Rzeszowie

Widowisko Biura Niepodległa „Iskry Niepodległej” będzie towarzyszyło XIX edycji Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych w Rzeszowie.

Rzeszów

Nowy rekord lotniska w Jasionce. W czerwcu obsłużyło ponad 100 tys. pasażerów

RZESZÓW. Największy udział w rekordowym wyniku mają pasażerowie wakacyjnych lotów czarterowych, m.in. do Turcji, Grecji, Bułgarii, Czarnogóry, Albanii czy Egiptu.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie pięć nowych przejazdów rowerowych

RZESZÓW. W pierwszej kolejności wykonane zostaną przejazdy na skrzyżowaniach al. Batalionów Chłopskich z ul. Langiewicza oraz al. Powstańców Warszawy z ul. Hetmańską.

Rzeszów

Wystartował Rzeszowski Budżet Obywatelski na 2024. 9 mln zł na inicjatywy mieszkańców

RZESZÓW. Zgłaszanie propozycji zadań rozpoczęło się 4 lipca i potrwa do 21 lipca.

Rzeszów

Objazdy autobusów MPK linii nr 3 i 22

RZESZÓW. Od najbliższego wtorku autobusy komunikacji miejskiej kursujące do Mrowli pojadą objazdami.

Rzeszów

Ponad 370 podcastów w trzeciej edycji konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki

RZESZÓW. Najlepsze podcasty wyłoni ponad 30 osobowe Jury, które 30 września ogłosi nominacje w 6 kategoriach.  Rozstrzygnięcie Konkursu zaplanowano 25 listopada w Rzeszowie.

Reklama