Rzeszów - Piątek, 02.05.2025
Reklama

Maciej Orłoś przyjedzie do Rzeszowa na spotkanie z młodzieżą

Dodano: /

fot. Archiwum WSPiA
fot. Archiwum WSPiA

RZESZÓW. Znany dziennikarz i ekspert od wystąpień publicznych, Maciej Orłoś będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu „Młode Myśli – Wielkie Rozmowy” organizowanego przez uczennice I LO w Rzeszowie.

„Młode Myśli – Wielkie Rozmowy” to projekt pięciu uczennic ze współpracującego od wielu lat z WSPiA I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Jego celem jest otwarcie młodzieży na ważne tematy, które mogą być kluczowe dla ich rozwoju osobistego i zawodowego. Inicjatywa ta, to również przestrzeń do dialogu i aktywnego słuchania, co sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, wzmacnianiu więzi społecznych oraz kształtowaniu umiejętności komunikacyjnych młodych ludzi.

Reklama

Do tej pory w ramach cyklu odbyły się spotkania z m.in. Agnieszką Holland, polską reżyserką filmową i teatralną, scenarzystką, aktorką i tłumaczką, siatkarzami Jakubem Buckim, Michałem Poterą oraz Karolem Kłosem czy Dorotą Nowak-Maluchnik, Podkarpacką Kurator Oświaty w Rzeszowie.

Kolejne spotkanie w ramach cyklu odbędzie się 19 marca 2025 r. w kampusie WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej przy ul. Cegielnianej 14 w Rzeszowie. Gościem uczennic z I LO będzie Maciej Orłoś, znany dziennikarz, przedsiębiorca i ekspert wystąpień publicznych. Spotkanie będzie także okazją do rozmowy o najnowszej książce Macieja Orłosia "Wystąpienia bez stresu". Początek o godzinie 11:00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zebrano ponad 250 tys. zł dla Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Zbiórka to efekt dobroczynnej aukcji podczas IV Samorządowego Balu Charytatywnego.

Rzeszów

Czterech pseudokibiców zatrzymanych. Chodzi o bójkę pod Millenium Hall

RZESZÓW. Policjanci ustalają tożsamość pozostałych osób, które uczestniczyły z zdarzeniu.

Rzeszów

Zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów w ratuszu. Było o bezwzględnym wsparciu i motywacji

RZESZÓW. Nowy trener i prezes lekiem na słabą postawę zawodników Asseco Resovii Rzeszów?

Rzeszów

Udało się zatrzymać jednego z uczestników bójki przy Millenium Hall

RZESZÓW. W zdarzeniu uczestniczyło około 40 – 50 pseudokibiców.

Rzeszów

Na Uniwersytecie Rzeszowskim powstaje Centrum Symulacji Medycznej

RZESZÓW. Otwarcie Centrum Symulacji Medycznej UR odbędzie się 20 lutego 2020 r., o godz. 10:00 w siedzibie Centrum, mieszczącym się przy ul. Warszawska 26a.

Rzeszów

Z zaparkowanej ciężarówki "zlali" 100 litrów paliwa. Zarzuty m.in. dla 17-latka

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzieże paliwa.

Rzeszów

Obowiązkowe szczepienie jednym z kryteriów rekrutacji do żłobków i przedszkoli w Rzeszowie?

RZESZÓW. Zgodnie z opublikowanym raportem GUS-u – w 2018 r. w miejskich placówkach ochrony zdrowia karty uodpornienia posiadało 98,3% dzieci w trzecim roku życia.

Rzeszów

Nowa metoda podpisywania dokumentów w ZUS-ie

RZESZÓW, PODKARPACIE. ZUS udostępnił na Platformie Usług Elektronicznych nową metodę podpisywania dokumentów jakim jest podpis osobisty.

Reklama