Rzeszów - Sobota, 12.07.2025
Reklama

Maraton Fitness z mistrzyniami sportu na hali ROSiR

Dodano:

fot. RDK
fot. RDK
RZESZÓW. 2 marca Rzeszowski Dom Kultury organizuje wyjątkowy Maraton Fitness z Gwiazdam. Wydarzenie odbędzie się na hali Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy
ul. ks. Jałowego 23a. Na scenie pojawią się prawdziwe mistrzynie sportu: Aneta Przepióra-Jodłowska, Iwona Nowosielska, Ewelina Fijołek, Karolina Kamińska, Paulina Szela oraz Iwona Nieroda-Zdziebko. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.


Maraton Fitness z Gwiazdami to nowa propozycja RDK przygotowana z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet. Podczas wydarzenia uczestniczki doświadczą niepowtarzalnego połączenia ruchu, zdrowego stylu życia oraz inspiracji. Czekać na nie będzie nie tylko intensywny program zróżnicowanych treningów, ale także dodatkowe atrakcje na stoiskach sponsorów oraz wyjątkowe upominki i vouchery.

Harmonogram treningów:

09:20 –  Intensywna rozgrzewka
Ewelina Fijołek – Mistrzyni Świata w akrobatyce sportowej, Radna Miasta Rzeszowa

10:00 – Trening wzmacniający z elementami kickboxingu
Iwona Nieroda-Zdziebko – sześciokrotna Mistrzyni Świata w kickboxingu
Reklama
11:00 – Piloxing
Paulina Szela – współwłaścicielka Klubu Fitness Plaza Sport w Dębicy, Piloxing MT, instruktor fitness i trener personalny

12:00 – Functional Body Flow
Aneta Przepióra-Jodłowska – trener fitness, doktor nauk o kulturze fizycznej, Mistrzyni Świata w Kettlebell Sport

13:00 – Energetyczna Zumba
Karolina Kamińska – właścicielka Studia Tańca Bailar, trenerka Formacji Bailar – Mistrzyń Europy Latino American Style Masters

14:00 – Stretch & Relax
Iwona Nowosielska – Absolutna Mistrzyni Polski Bikini Fitness, właścicielka Excellent Body Studio Rzeszów

Organizatorem Maratonu Fitness z Gwiazdami jest Rzeszowski Dom Kultury przy współpracy z Rzeszowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zapisy online  odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tak będzie wyglądała nowa szkoła i przedszkole na os. Drabinianka [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Całość znajdzie się w jednym, trzy kondygnacyjnym obiekcie.

Rzeszów

Rusza rekrutacja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny. Przygotowano 468 miejsc

RZESZÓW. Rekrutacja potrwaod 25 września do 2 października.

Rzeszów

Schematy linii na przystankach. Dyrektor ZTM-u mówi o październiku br.

RZESZÓW. W pierwszej kolejności schematy linii będa na Śródmieściu.

Rzeszów

Porozumienie ws. Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego podpisane

RZESZÓW. Przebudowa Dworca Głównego ma się zakończyć w 2022 roku.

Rzeszów

Darmowa komunikacja miejska dla kierowców z okazji „Dnia bez samochodu”

RZESZÓW. 22 września wszyscy kierowcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską.

Rzeszów

Program Kolejowy CPK skróci kursy z i do Rzeszowa. Będą także szybsze połączenia do Warszawy

RZESZÓW. W województwie podkarpackim w ramach Programu CPK ma powstać 155 km dwóch nowych linii kolejowych.

Rzeszów

Już niebawem rozpocznie się Podkarpacki Festiwal Nauki w G2A Arena

RZESZÓW. Podkarpacki Festiwal Nauki odbędzie się w dniach 20-21 września 2019 na G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Reklama