Rzeszów - Piątek, 19.09.2025
Reklama

Millenium Hall świętuje 9 urodziny. W sobotę punkt kulminacyjny obchodów

Dodano: 15.10.2020 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 9 Urodziny Millenium Hall trwają, a punkt kulminacyjny urodzin już w tą sobotę, podczas której odbędzie się coś specjalnego – Beauty Birthday – spotkania z ekspertami z dziedzin: mody, urody i zdrowia. Wielka urodzinowa akcja rabatowa w dniach 16 i 17 października. A także,  dla najmłodszych Klientów centrum handlowe przygotowało konkursy z nagrodami,  mini koło fortuny, beauty fotobudkę  oraz animacje i warsztaty kreatywne.
 
Cały październik w Millenium Hall jest miesiącem urodzinowym, na który składa się szereg atrakcji kierowanych do bardzo różnych gustów, a także osób w różnym wieku. ,,Wystawa jakiej nie było - BEKSIŃSKI” to wydarzenie symboliczne dla czasu w którym się odbywa, ale też będące przesłaniem oraz lekcją języka polskiego i malarstwa. Połączenie spektaklu multimedialnego, 3D z autentycznymi pracami dotąd nie pokazywanymi jest innowacyjnym podejściem do twórczości geniusza Zdzisława Beksińskiego. Dla innego postrzegania świata i kontestacji  przyszłości centrum zaprasza na interaktywną wystawę robotów – Robopark. Odbyły się też koncerty i kiermasze np. Podczas festiwalu Natchnieni Bieszczadem będącego przeniesieniem w pewnym sensie Bieszczad na centralny skwer Millenium Hall.
 
Punktem kulminacyjnym obchodów 9 urodzin Millenium Hall będzie Beauty Birthday już w tą sobotę 17 października, będzie poświęcony tematyce Mody, Urody i Zdrowia.  Podczas eventu odbędzie się mnóstwo spotkań z ekspertami, specjalistami, lekarzami, pokazów mody, makijażów, fryzur, a także całodzienne bezpłatne konsultacje z lekarzami i beauty ekspertami. Nie zabraknie również prezentów, nagród i voucherów oraz słodkiego zakończenia dnia - urodzinowego tortu, którym poczęstujemy naszych Klientów. Spotkania z beauty ekspertami między innymi z Kliniki La Perla, salonu Wszystkim wBrew, perfumerii Douglas, lekarzami z Kliniki La Perla m.in. dr Agata Szcześniak, dr med. Łukasz Jurski oraz specjalistami z Centrum Chorób Piersi Pro-Familia.
Reklama
Kto jeszcze będzie?

- Jarosław Szado stylista
- Kalina Ben Sira prezes Kliniki La Perla, beauty expert "Pytanie na Śniadanie"
- Justyna Muchacka stylistka, właścicielka salonów: May Way Concept Store, Liu Jo, Marella, Made in M
- Ewelina Dec projektantka, właścicielka salonu Atelier Alette
- Agnieszka Bereś ambasador Calligraphy Cut, właścicielka salonu The Stylist

Będziemy świętować nie tylko 9 urodziny Millenium Hall, ale też 4 urodziny rzeszowskiej Kliniki La Perla z tej okazji będzie można zdobyć voucher na zabiegi w klinice.

„Nasze zdrowie to nasza siła. Bądź świadoma - badaj piersi!”. Pod takim hasłem ruszyła kampania społeczna Centrum Chorób Piersi PRO-FAMILIA, którą wspierają znane i cenione kobiety związane z Rzeszowem. Wspieramy tą kampanię i włączamy się do niej. Podczas Beauty Day odbędą się bezpłatne konsultacje z lekarzami w tematyce chorób piersi, będą z nami: onkolog, radiolog, ginekolog oraz ambasadorki kampanii.

Beauty Birthday  już 17 października w strefie eventowej między Pizza Hut a Sephora, w godzinach od 10:00 do 18:00. Panele dyskusyjne z ekspertami w godzinach: 15:00, 16:00, 17:00.

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych i dla nich specjalnie: fotobudka ze strefą beauty, urodzinowa piniata, wypełniona cukierkami i upominkami, kącik łasucha, pokaz baniek mydlanych (bańki dymne, bańki lodowe, zamykanie w bańce), najdłuższa kolorowanka aż 10-metrowa, koło fortuny z nagrodami, strefa animacji dla dzieci oraz kreatywne warsztaty.

Należy podkreślić, że urodziny Millenium Hall to w zdecydowanej większości przede wszystkim urodziny naszych salonów, które również przygotowały wiele atrakcji dla swoich klientów - urodzinowa akcja rabatowa Millenium Hall z mega rabatami, która odbędzie się w dniach 16 i 17 października, lista rabatów będzie dostępna już wkrótce.

 
Źródło: informacja prasowa
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od września płatny parking w Millenium Hall

RZESZÓW. Pierwsze 180 minut będzie bezpłatne. Za każdą kolejną godzinę zapłacimy wg cennika. 

Rzeszów

Nowe ambulanse dla rzeszowskiego pogotowia

RZESZÓW. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie ma cztery nowe ambulanse. Zakup trzech z nich został dofinansowany z rządowego Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, czwarty pojazd zakupiono ze środków własnych.

Rzeszów

Nieczynne przystanki przy ul. Bardowskiego

RZESZÓW. Od dzisiaj zamknięte zostają zatoki autobusowe zlokalizowane przy ul. Bardowskiego. Autobusy będą odjeżdżały z przystanków na placu Wolności.

Rzeszów

Od września autobusy MPK pojadą do Albigowej

RZESZÓW. Od początku przyszłego miesiąca autobusy komunikacji miejskiej będą dojeżdżać do Albigowej w gminie Łańcut. Dzisiaj podpisano porozumienie w tej sprawie.

Rzeszów

Kamienica przy ul. Grunwaldzkiej odzyskała dawny blask [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Zakończyła się rewitalizacja elewacji kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 24 w Rzeszowie. Budynek odzyskał dawny – XIX wieczny wygląd.

Rzeszów

Pożar magazynów hurtowni tkanin w Strażowie k. Rzeszowa. W akcji ponad 120 strażaków

RZESZÓW. Do pożaru doszło we wtorek wieczorem. W momencie pojawienia się ognia, w hurtowni nie było pracowników.

Rzeszów

Tłumy na basenach ROSiR w Rzeszowie. Kąpielisko czynne do 4 września

RZESZÓW. Ponad 71 tysięcy osób skorzystało już w tym sezonie z kapieliska przy ul. Pułaskiego. Sezon kąpielowy potrwa do 4 września.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Trzcianie. Pod kołami pociągu zginęła 37-letnia kobieta

RZESZÓW. Wczoraj w miejscowości Trzciana w powiecie rzeszowskim pociąg potrącił 37-letnią kobietę. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Reklama