Rzeszów - Wtorek, 13.05.2025
Reklama

Miłosz Świetlik Skierski z Rzeszowa z szansą na Eurowizję Junior

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Młody wokalista z Rzeszowa, Miłosz Świetlik Skierski, ma szansę reprezentować Polskę na Eurowizji Junior w La Seine Musicale w Paryżu. W czwartek gościł w rzeszowskim ratuszu.

 - Bohaterem dzisiejszego spotkania jest Miłosz Świetlik Skierski, który wygrał odcinek Szansy na sukces i ma ogromną szanse na reprezentować podkarpacie na Eurowizji Junior w Paryżu - mówił podczas wczorajszej konferencji Konrad Fijołek Prezydent Miasta Rzeszowa.

Miłosz Świetlik Skierski to podopieczny Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, który od 7 lat pod kierunkiem Anny Czenczek rozwija talent wokalny, biorąc udział w wielu autorskich projektach, warsztatach i nagraniach. Uczestniczył i odnosił sukcesy w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki w kraju i za granicą. Miłosz wygrał 2. odcinek „Szansy na sukces Eurowizja Junior” , dzięki któremu dostał się do finału programu.  Podczas specjalnego wydania Szansy na sukces, który odbędzie się 26 września o godzinie 15.15 na antenie programu 2 Telewizji Polskiej, zostanie wybrany finalista, który będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior w La Seine Musicale w Paryżu.
Reklama
- Marzę o tym aby zaśpiewać w finale w Paryżu. Jeśli się nie uda to i tak dla mnie jest to już wspaniała przygoda. Bardzo proszę wszystkich o oddanie na mnie swojego głosu – mówił Miłosz.
-Dziękujemy Panu Prezydentowi za zaproszenie i wsparcie. Poziom dzieci jest już bardzo wysoki, więc decydować będą niuanse - mówiła mama Miłosza.

-Pod okiem Anny Czenczek kolejne talenty wyfruwają w świat. Będziemy chcieli wywołać jak największy szum wokół występu Miłosza, zatem zwracamy się do wszystkich o śledzenie występu Miłosza i nie szczędzenie energii na wysyłanie SMS-ów - powiedział prezydent.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Straż Miejska znakuje rowery. Najbliższa akcja już 20 lipca

RZESZÓW. Znakowanie odbywa się w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Targowej 1. Wcześniej, należy się zarejestrować pod nr telefonu 986.

Rzeszów

W pobliżu Wisłoka posadzono kolejne duże drzewa

RZESZÓW. Lipy szerokolistne i klony pojawiły się na terenie poniżej wybudowanego niedawno łącznika al. Kopisto i ul. Wierzbową. 

Rzeszów

Zarzuty dla sprawców postrzelenia 23-letniej mieszkanki Rzeszowa

RZESZÓW. Mateusz M. i Sebastian S usłyszeli m.in. zarzut usiłowania zabójstwa.

Rzeszów

Klasa dla młodzieży z Ukrainy w ZSKU

RZESZÓW. Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie otwiera nowy kierunek nauki skierowany także dla młodzieży ukraińskiej. Patronat nad klasą objęła firma Strabag.

Rzeszów

Zielona przestrzeń rekreacyjna z zakątkami tematycznymi na os. Nowe Miasto

RZESZÓW. Inwestycja o wartości 285 tys. zł ma być gotowa jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Nowoczesny rezonans magnetyczny w szpitalu przy ul. Rycerskiej

RZESZÓW. W Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Rzeszowie otwarto nowoczesną Pracownię Rezonansu Magnetycznego. Pracownia posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Powstała dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Rzeszów

Ruszyła rozbudowa drogi z Rzeszowa do Jasionki. Wbito symboliczną łopatę

RZESZÓW. Inwestycję za ponad 124 mln zł realizuje firma Budimex S.A.

Rzeszów

Dodatkowe pieniądze w budżecie Rzeszowa na projekty trzech inwestycji

RZESZÓW. Na wniosek Konrada Fijołka prezydenta Rzeszowa rada miasta zarezerwowała dodatkowe pieniądze w budżecie miasta na trzy ważne inwestycje.

Reklama