Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Miłosz Świetlik Skierski z Rzeszowa z szansą na Eurowizję Junior

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Młody wokalista z Rzeszowa, Miłosz Świetlik Skierski, ma szansę reprezentować Polskę na Eurowizji Junior w La Seine Musicale w Paryżu. W czwartek gościł w rzeszowskim ratuszu.

 - Bohaterem dzisiejszego spotkania jest Miłosz Świetlik Skierski, który wygrał odcinek Szansy na sukces i ma ogromną szanse na reprezentować podkarpacie na Eurowizji Junior w Paryżu - mówił podczas wczorajszej konferencji Konrad Fijołek Prezydent Miasta Rzeszowa.

Miłosz Świetlik Skierski to podopieczny Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, który od 7 lat pod kierunkiem Anny Czenczek rozwija talent wokalny, biorąc udział w wielu autorskich projektach, warsztatach i nagraniach. Uczestniczył i odnosił sukcesy w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki w kraju i za granicą. Miłosz wygrał 2. odcinek „Szansy na sukces Eurowizja Junior” , dzięki któremu dostał się do finału programu.  Podczas specjalnego wydania Szansy na sukces, który odbędzie się 26 września o godzinie 15.15 na antenie programu 2 Telewizji Polskiej, zostanie wybrany finalista, który będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior w La Seine Musicale w Paryżu.
Reklama
- Marzę o tym aby zaśpiewać w finale w Paryżu. Jeśli się nie uda to i tak dla mnie jest to już wspaniała przygoda. Bardzo proszę wszystkich o oddanie na mnie swojego głosu – mówił Miłosz.
-Dziękujemy Panu Prezydentowi za zaproszenie i wsparcie. Poziom dzieci jest już bardzo wysoki, więc decydować będą niuanse - mówiła mama Miłosza.

-Pod okiem Anny Czenczek kolejne talenty wyfruwają w świat. Będziemy chcieli wywołać jak największy szum wokół występu Miłosza, zatem zwracamy się do wszystkich o śledzenie występu Miłosza i nie szczędzenie energii na wysyłanie SMS-ów - powiedział prezydent.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kładki rowerowe przy moście Lwowskim, Karpackim i Narutowicza. Czy uda się znaleźć wykonawcę?

RZESZÓW. W Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta inwestycja pn. „Poprawa infrastruktury rowerowej – budowa ścieżek rowerowych na obiektach mostowych” została wyceniony na 7 mln zł z okresem realizacji do 2021 roku.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie 47-latka. Sprawą zajmują się rzeszowscy policjanci

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia 47-letniego mężczyzny przez kierującego bmw. 

Rzeszów

18 grudnia wystartuje w Rzeszowie wypożyczalnia samochodów elektrycznych

RZESZÓW. Znamy oficjalną datę rozpoczęcia funkcjonowania wypożyczalni samochodów elektrycznych w usłudze typu car-sharing w stolicy innowacji.

Rzeszów

Ryk silników i zapach metanolu powróci na Hetmańską 69

RZESZÓW.  Żużel w Rzeszowie powoli wstaje z kolan. 

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów zagra zaległe spotkanie w Sosnowcu

RZESZÓW. W czwartek o godz. 20.30 siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zagrają w Sosnowcu mecz z MKS-em Będzin. 

Rzeszów

Warsztaty świąteczne dla dzieci. W planach m.in. nauka tworzenia ozdabianych pierniczków

RZESZÓW. Świąteczne „Dzieciakowo” w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w  15 grudnia b r. Warsztaty potrwają od godziny 15:00 do 18:00.

Rzeszów

Na dofinansowanie z programu "Maluch+" mogą liczyć również placówki niepubliczne

RZESZÓW, POLSKA. Na realizacje programu w 2020 roku w Polsce przeznaczono kwotę 400 mln zł.

Rzeszów

15 grudnia zmiana rozkładu jazdy dla przewozów regionalnych na Podkarpaciu

RZESZÓW. Z siatki połączeń na Podkarpaciu zniknie 8 połączeń.

Reklama