Rzeszów - Niedziela, 21.09.2025
Reklama

Modern Home. Targi nowoczesnego budownictwa w hali Podpromie

Dodano: 21.03.2025 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl / Zdjęcie domu Pixabay
fot. RESinet.pl / Zdjęcie domu Pixabay

RZESZÓW. Ponad 70 firm zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Nowoczesnego Budownictwa, które odbędą się w ten weekend w hali Podpromie. W programie wydarzenia przewidziano również prelekcje dotyczące procesu budowy domu.

Targi Modern Home dedykowane są osobom ceniącym sobie nowoczesny styl życia w komfortowych warunkach. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze technologie, materiały, rozwiązania i trendy w nowoczesnym i energooszczędnym budownictwie.

Swoją ofertę przedstawi ponad 70 firm, a odwiedzający wydarzenie będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi produktami jak również skorzystać ze specjalnych rabatów i bonusów targowych.

W trakcie targów, Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w specjalnej strefie będzie prowadziła bezpłatne porady inżynierów z różnych dziedzin. Z kolei na stosiku firmy Elements,  będzie funkcjonowała specjalna strefa architekta, gdzie bezpłatnie będzie można skonsultować się i porozmawiać z projektantami wnętrz.

Reklama

W drugi dzień targów zaplanowano prelekcje prowadzone przez Podkarpacką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa i będą dotyczyć procesu inwestycyjnego budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz dowiemy się jakie mamy obowiązki związane z jego utrzymaniem. Prelekcja rozpocznie się o godz. 11:30.

Swoją prelekcję przedstawi również Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie odnośnie Projektu Doradztwa Energetycznego

Targi Nowoczesnego Budownictwa MODERN HOME odbędą się w dniach 22-23 marca 2025 r. w hali Podpromie. Godziny zwiedzania:
- sobota: 10.00 – 17.00
- niedziela: 10.00 – 16.00.

Wstęp na targi dla zwiedzających jest BEZPŁATNY.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

O rozwoju pielęgniarstwa na Uniwersytecie Rzeszowskim. XII Międzynarodowe Sympozjum już wkrótce

RZESZÓW. XII Międzynarodowe Sympozjum odbędzie się w dniach 26-27 września 2019 roku.

Rzeszów

W strefie Rzeszów-Dworzysko powstaje nowy budynek straży pożarnej

RZESZÓW. Aktualnie na terenie inwestycji rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Rzeszów

W Rzeszowie zapowiadają wiatr w porywach do 80 km/h

RZESZÓW. Silne wiatry mogą rozpocząć się od godz. 19:00 dnia 17.09.2019 i potrwają do godz. 09:00 dnia 18.09.2019.

Rzeszów

Już niebawem dni otwarte w Zarządzie Transportu Miejskiego

RZESZÓW. Dni otwarte odbędą się w dniu 20 września 2019 r. w godzinach 8:00 – 15:00 w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego

Rzeszów

Parking wielopoziomowy przy hali Podpromie będzie czteropoziomowy z wyjazdem na most

RZESZÓW. Do 2023 roku mieszkańcy powinni już korzystać z nowej inwestycji.

Rzeszów

Radni z PiS chcą rewitalizacji placu targowego. Plan ratusza zakłada inwestycje na ok. 2 mln zł

RZESZÓW. Radni z rawa i Sprawiedliwości podnieśli temat rewitalizacji całego placu targowego przy ul. Targowej.

Rzeszów

Tak będzie wyglądała nowa szkoła i przedszkole na os. Drabinianka [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Całość znajdzie się w jednym, trzy kondygnacyjnym obiekcie.

Reklama