Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

MOPS w Rzeszowie pomoże osobom objętym kwarantanną

Dodano: 12.03.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Uruchomiono dwa numeru do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie, pod które mogą dzwonić osoby potencjalnie zarażone koronawirusem.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osobom samotnym, objętym kwarantanną. Uruchomione zostały dwa numery telefonu, dzięki którym możemy poprosić pracownika MOPS-u o zrobienie zakupów czy zakup leków.

Dwa numery to: 17 853 26 18 oraz 853 57 53. Pracownicy MOPS-u  będą dostępni do dyspozycji osób objętych kwarantanną od  godz. 7.30 do 15.30.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Witolda. Jedna osoba w szpitalu

RZESZÓW. Dziś rano, przed godz. 6:30 na ul. Witolda w Rzeszowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala.

Rzeszów

Europejska Gra Miejska w Rzeszowie. Do wygrania wycieczka do Brukseli

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 maja.

Rzeszów

Kolejny rekordowy miesiąc w Jasionce. Ponad 257 tys. pasażerów od początku roku

RZESZÓW/JASIONKA. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka w kwietniu odnotował kolejny rekord. Z usług lotniska skorzystało prawie 72 tysiące pasażerów.

Rzeszów

W piątek utrudnienia w ruchu w Rzeszowie. Ulicami miasta przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci apelują o ostrożność i wyrozumiałość.

Rzeszów

Granty na miniogród z ławeczką przed blokiem. Prezydent Rzeszowa zachęca do udziału w programie Fundacji BOŚ

RZESZÓW. Kilka tysięcy złotych na stworzenie zielonej przestrzeni z ławeczką mogą otrzymać grupy sąsiadów z Rzeszowa.

Rzeszów

Czasowe utrudnienia na rzeszowskim łączniku autostrady A4

RZESZÓW. Utrudnienia wystąpią w dniach 6 i 8 maja br. Powodem jest planowane układanie warstwy ścieralnej.

Rzeszów

Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami kolejnych dwóch osiedli

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka z mieszkańcami w ramach cyklu RzeszówToMy.

Reklama