Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Możliwie utrudnienia w ruchu w związku z koncertem "Jednego Serca Jednego Ducha"

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. W czwartek 8 czerwca, w Parku Sybiraków w Rzeszowie odbędzie się koncert ,,Jednego Serca Jednego Ducha", w którym uczeestniczyć może nawet ponad 20 tys. osob. Tego dnia, od popołudnia do północy, w rejonie ulic Krakowskiej, Okulickiego, Wyzwolenia, Ofiar Katynia, Broniewskiego mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu. 

Policjanci informują, że dla uczestników koncertu dojeżdżających autokarami w zorganizowanych grupach, wyznaczono parkingi:
  • ul. Krakowska 30B - parking przed sklepem Lidl,
  • ul. Krakowska 20 - parking przed galerią „Nowy Świat”
  • ul. Okulickiego 20 - parking przed sklepem Unimet
  • ul. Okulickiego 14 - parking przed Hipermarketem Kaufland,
  • ul. Okulickiego 10 - przed centrum handlowym „Rotunda”  
  • Al. Wincentego Witosa 21 - parking przy Hipermarkecie B1
  • Al. Wyzwolenia 6 - parking na zajezdni PKS Rzeszów
  • Al. Wyzwolenie/ul. Orla - parking przy Parafii Matki Bożej Różańcowej

Dla uczestników dojeżdżających samochodami osobowymi przeznaczono następujące parkingi:
  • przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarzadzania, ul. Sucharskiego 2,
  • parking przy Centrum Motocyklowym, ul. Broniewskiego 1, (dawne Tesco)
  • parking przy Parafii Podniesienia Krzyża Świetego, ul. Krakowska 18
  • parking przy centrum handlowym Carrefour - Frac, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14

Samochody będzie można parkować wzdłuż ulic: Kopaczewskiego, Sucharskiego, Broniewskiego, Ofiar Katynia - po obu stronach.
Reklama

Policjanci przypominają o stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego w trakcie parkowania oraz wyborze właściwego miejsca parkingowego, które nie będzie utrudniało przejazdu innym pojazdom. Organizatorzy będą wpuszczać widzów na teren, gdzie odbędzie się koncert od godz. 17:00. Przewidziano sześć bram wejściowych. Jednak z uwagi na duże zainteresowanie koncertem oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników, policjanci apelują szczególnie do grup autokarowych, których może być nawet 350, o wcześniejszy przyjazd na miejsce.


 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zmiany w systemie zbiórki elektrośmieci w Rzeszowie [HARMONOGRAM 2019]

RZESZÓW. W dotychczasowym systemie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego nastąpiły zmiany. Sprawdźcie harmonogram zbiórek na 2019 rok.

Rzeszów

Próbował ukraść samochód, wyciągając z niego kierowcę

RZESZÓW. 37-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie za usiłowanie rozboju.

Rzeszów

W piątek pierwszy w tym roku nocny przejazd rolkarzy ulicami Rzeszowa

RZESZÓW. O ile warunki pogodowe pozwolą, w najbliższy piątek, wieczorem na ulicach Rzeszowa ponownie zawitają rolkarze. Tematem najbliższego Nightskatingu będą dresy.

Rzeszów

Obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. W środę, 10 kwietnia przed pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej na placu przy Urzędzie Marszałkowskim odbędzie się uroczystość upamiętniająca 9. Rocznicę katastrofy w Smoleńsku.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie w Boguchwale. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj przed godz. 22:00.

Rzeszów

Przebudowa wiaduktu kolejowego nad al. Wyzwolenia. Zapowiadają się kolejne objazdy

RZESZÓW. Utrudnienia w komunikacji potrwają od 10 do 14 kwietnia br. w godzinach od 23.00 do 04.00.

Rzeszów

Przy ul. Towarowej będzie tymczasowe składowisko „potencjalnie niebezpiecznych odpadów”

RZESZÓW. Na parking będa kierowane pojazdy zatrzymane przez m.in. KAS, Policję oraz ITD.

Reklama