Rzeszów - Środa, 07.05.2025
Reklama

Na lotnisku w Jasionce otwarto nowy salon Business Lounge

Dodano: /

fot. Łukasz Ożóg / port lotniczy Rzeszów-Jasionka
fot. Łukasz Ożóg / port lotniczy Rzeszów-Jasionka

RZESZÓW/JASIONKA. Spółka Baltona S.A. zmodernizowała strefę Business Lounge w porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka. Teraz salon jest jeszcze bardziej funkcjonalny i komfortowy dla pasażerów, zapewniając miejsce do wypoczynku i pracy online.

– Oprócz atrakcyjnej oferty połączeń to właśnie nowocześnie zaaranżowane strefy komercyjne w terminalu są takimi magnesami, które przyciągają pasażerów na nasze lotnisko. Jestem przekonany, że ten wielofunkcyjny i świetnie zaprojektowany business lounge prowadzony przez Baltonę będzie cieszył się dużą popularnością i spełni oczekiwania najbardziej wymagających podróżnych – powiedział podczas konferencji otwarcia Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów.

Salon Business Lounge przeznaczony jest dla pasażerów podróżujących samolotami rejsowymi, charterowymi oraz pasażerów VIP. Po modernizacji salon oferuje trzy funkcjonalne obszary - strefę relaksu przy kawie i przekąskach, wypoczynku i przystosowaną do pracy. W ofercie salonu znajdują się m.in. bufet ciepłych i zimnych przekąsek, stanowiska do pracy. Nielimitowane, bezpłatne wi-fi, prasa oraz telewizja.

Business Lounge zlokalizowany jest w Strefie Odlotów, po kontroli bezpieczeństwa (Strefa Schengen przy GATE 4).

Reklama

– Inwestycja Baltony na lotnisku Rzeszów-Jasionka została zrealizowana z myślą o pasażerach, którzy cenią sobie komfort i wygodę. Zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi trendami ergonomiczne wnętrza, indywidualna obsługa, ekspresowe formalności oraz bogata oferta usług gastronomicznych, gdzie podróżni mogą popracować zdalnie i zrelaksować się przed dalszą podróżą lotniczą. To szereg funkcjonalności dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb osób korzystających z przestrzeni jednego z ważniejszych polskich portów lotniczych – poinformował Bogdan Romaniuk, członek zarządu PHZ „Baltona” S.A.

Baltona na lotnisku w Jasionce oferuje także atrakcyjne cenowo produkty duty free w sklepach Multistore i Ministore oraz wypoczynek w dwóch nowoczesnych kawiarniach Cavarious z panoramicznym widokiem na płytę lotniska.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

CBŚP i Prokuratora Rejonowa z Rzeszowa zlikwidowali trzy agencje towarzyskie

RZESZÓW, POLSKA. Jak ustalili śledczy z prowadzonych agencji towarzyskich miesięcznie można było uzyskać ok. 120 tys. zł.

Rzeszów

RARR podpisuje umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Będą pożyczki z atrakcyjnym oprocentowaniem

RZESZÓW. W wyniku realizacji dwóch projektów łącznie do sektora MŚP w postaci preferencyjnych pożyczek trafi 21 mln zł.

Rzeszów

Zaginęła 19-latka z Rzeszowa. Ostatni raz kontaktowała się z matką będąc w Zakopanem

RZESZÓW. Rysopis: wiek z wyglądu 25 lat, wzrost 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy czarne, proste, długie. Oczy brązowe.

Rzeszów

W parku na ul. Rycerskiej wstrzymano pracę. Rodzina Jędrzejowiczów chce odzyskać majątek

RZESZÓW. „Nie będziemy wydawać pieniędzy, kiedy sprawa się toczy” – wyjaśnia Tadeusz Ferenc.

Rzeszów

Naukowcy z UR chcą stworzyć aorozol na depresję

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski planuje przeprowadzić badania, które pomogą leczyć depresje jesienno-zimową.

Rzeszów

Targi Carpathia Fishing - jedyne takie wydarzenie dedykowane wędkarstwu na Podkarpaciu

W dniach 16-17 lutego 2019 roku w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa po raz pierwszy na Podkarpaciu odbędą się Targi Wędkarskie Carpathia Fishing.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na S19. Zginęli kierowcy, 10-letnie dziecko trafiło do szpitala

RZESZÓW. Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 10.40 w Stobiernej na trasie S19.

Rzeszów

Od dzisiaj po 22.00 nie kupisz alkoholu na Śródmieściu

RZESZÓW. Z dniem 1 lutego w życie wchodzi uchwała o ograniczeniu sprzedaży alkoholu na os. Śródmieście w Rzeszowie.

Reklama