Rzeszów - Wtorek, 07.04.2026
Reklama

Na terenie hotelu w centrum miasta mężczyzna uszkodził samochód. Poszukuje go policja

Dodano: 18.04.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia samochodu marki Mazda 3. Sprawca uszkodził auto uderzając pięścią w prawy tylny błotnik. Policja opublikowała wizerunek mężczyzny.

Do zdarzenia doszło 1 stycznia  br. w Rzeszowie na parkingu hotelu Grand przy ul. Dymnickiego około godz. 1 w nocy. Nieznany mężczyzna, w wieku około 30-40 lat uderzając pięścią, uszkodził prawy tylny błotnik w zaparkowanym samochodzie marki Mazda 3.

Wartość strat została oszacowana na 1000 zł. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili wizerunek sprawcy, który został upubliczniony.

Policjanci proszą osoby, które rozpoznają na zdjęciach mężczyznę, o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 117, lub pod nr telefonu 17 858 36 68 albo z sekretariatem komisariatu 17 858 36 67 lub z dyżurnym komendy miejskiej pod nr 112.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kradł buty i kosmetyki w jednej z galerii handlowych. Usłyszał 5 zarzutów

RZESZÓW. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa podejrzany o kradzieże w sklepach na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

ORLEN Wyścig Narodów już w ten weekend w Rzeszowie. Będą duże utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. 16 drużyn pojawi się na starcie zawodów ORLEN Wyścig Narodów, które rozegrane zostaną na ulicach Rzeszowa w najbliższą sobotę i niedzielę. W związku z wyścigiem będą zamykane niektóre ulice.

Rzeszów

Rośnie liczba pasażerów na lotnisku w Jasionce. Wracają loty do Monachium

JASIONKA. W sierpniu br. podrzeszowskie lotnisko obsłużyło 33 tysiące pasażerów -  to o ponad 10 tysięcy więcej niż w poprzednim miesiącu. Od października powrócą bezpośrednie loty z Rzeszowa do Monachium.

Rzeszów

W siedzibie PGE Obrót i PGE Dystrybucja w Rzeszowie powstał skwer "Solidarności"

RZESZÓW. Na dziedzińcu siedziby oddziału PGE Dystrybucja i centrali PGE Obrót odsłonięty został obelisk z tablicą upamiętniającą 40. rocznicę powstania NSZZ „Solidarność” oraz 100 –lecie urodzin św. Jana Pawła II. 

Rzeszów

Włamywał się do piwnic przy ul. Langiewicza. 28-latek usłyszał trzy zarzuty

RZESZÓW. 28-letni mieszkaniec Rzeszowa, podejrzany o włamania do piwnic został zatrzymany przez policję. Mężczyzna kradł elektronarzędzia, które następnie sprzedawał. Usłyszał trzy zarzuty.

Rzeszów

Rzeszów bohaterem najbliższego odcinka cyklu "Dwójka na miejscu"

RZESZÓW. Od początku lipca br. dziennikarze programu 2 Polskiego Radia podróżują po Polsce, aby przedstawiać relacje z ciekawych i pięknych zakątków naszego kraju. Bohaterem najbliższego odcinka cyklu będzie stolica Podkarpacia. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Grzegorzówce. Motorowerzysta zginął na miejscu

GRZEGORZÓWKA. 50-letni motorowerzysta z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie około 850 dostępnych cenowo mieszkań na wynajem

RZESZÓW. Porozumienie w tej sprawie podpisano wczoraj w ratuszu.

Reklama