Rzeszów - Piątek, 09.05.2025
Reklama

Na ul. Przemysłowej otwarto nowy park handlowy. Obok powstanie McDonalds

Dodano: /

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. W piątek, 29 listopada odbyło się otwarcie parku handlowego Viva Park Rzeszów na osiedlu Zawiszy Czarnego. Tuż obok w niedalekiej przyszłości powstanie kolejna w stolicy Podkarpacia restauracja McDonalds.

Obiekt powstał na działce położonej przy ul. Przemysłowej 26, w bliskiej odległości ul. 9 Dywizji Piechoty, która stanowi dojazd do drogi ekspresowej S19.

W obiekcie o powierzchni 2800 mkw znalazły swoje miejsce sklepy trzech popularnych marek: Biedronka, Pepco oraz Rossmann. Bezpośrednio przy Viva Park znajduje się stacja benzynowa spod szyldu Circle K. W przyszłości, tuż obok parku handlowego powstanie restauracja McDonalds. Budowa już się rozpoczęła.

Poniżej kilka zdjęć parku handlowego Viva Park Rzeszów oraz z terenu budowy przyszłej restauracji McDonalds.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rajd Rzeszowski. W piątek zamknięte ulice w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Autobusy komunikacji miejskiej pojadą objazdami.

Rzeszów

Kto zaprojektuje parking przy ul. Krzyżanowskiego? Ruszył przetarg

RZESZÓW. Ma powstać tam 39 miejsc parkingowych. Przetarg potrwa do końća sierpnia.

Rzeszów

Sinice na rzeszowskiej Żwirowni. Wprowadzono zakaz kąpieli

RZESZÓW. Kąpielisko pozostaje zamknięte do odwołania.

Rzeszów

[FOTO] Przebudowa układu dróg w śródmieściu Rzeszowa

RZESZÓW. Trwa budowa ronda w rejonie siedziby rzeszowskiego oddziału ZUS. Jest to jeden z ostatnich etapów większej inwestycji, jaką jest przebudowa układu dróg w centrum Rzeszowa.

Rzeszów

Rajd Rzeszowski. Ponad 150 km ścigania [PROGRAM]

PODKARPACIE. Na zawodników czeka 11 wymagających, asfaltowych odcinków specjalnych o łącznej długości 152 kilometrów, podzielonych na dwa etapy.

Rzeszów

Tour de Pologne w Rzeszowie. W środę utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Niektóre ulice będą całkowicie zamknięte już od godz. 9:00 do późnego popołudnia. Autobusy komunikacji miejskiej pojadą objazdami.

Rzeszów

Wypadek na ul. Sikorskiego. Zderzyły się cztery samochody

RZESZÓW. Ranna została 33-letnia koboeta. 

Rzeszów

Wsparcie wymiany kotłów na terenie Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego. Rusza kolejny nabór wniosków

RZESZÓW. 1 sierpnia rozpocznie się uzupełniający nabór wniosków o dofinansowanie wymiany źródeł ciepła na terenie Rzeszowa i sąsiednich gmin. 

Reklama