Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Nadchodzą upały. IMGW wydało ostrzeżenie dla Podkarpacia

Dodano: 17.06.2024 r. / Redakcja

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie 2 stopnia dotyczące upałów na terenie województwa podkarpackiego. W niektórych miejscach termometry pokażą nawet 37 stopni Celsjusza.

Najbliższe dwa dni w naszym regionie zapowiadają się naprawdę gorące. Jak przewidują synoptycy, w ciągu dnia termometry pokażą od 30 do 32 stopni Celsjusza. Upalne będą również noce. Temperatura minimalna wyniesie od 17 do 19 stopni Celsjusza.

Ostrzeżenie obowiązuje od wtorku (18.06) od godz. 12.30 do środy (19.06) do godz. 19.30. Alert dotyczy wszystkich powiatów województwa podkarpackiego.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 1 maja do rowerów i skuterów miejskich dołączą hulajnogi

RZESZÓW. Rzeszowski Rower Miejski ma być obsługiwany przez 80 rowerów 4 generacji, 20 skuterów elektrycznych oraz 50 hulajnóg elektrycznych.

Rzeszów

Miał 3,5 promila alkoholu. Wsiadł do samochodu po to by pojechać do sklepu po alkohol

RZESZÓW. Mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska i PWSTE w Jarosławiu rozpoczynają współpracę

RZESZÓW. W uroczystości wziął udział minister Jarosław Gowin, który odwiedził w czwartek Politechnikę Rzeszowską.

Rzeszów

Pod Urzędem Wojewódzkim odbył się protest „Solidarności”

RZESZÓW. NSZZ "Solidarność" postuluje m.in. o podwyżki w sferze finansów publicznych. 

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska upamiętniła muralem pierwszego rektora uczelni

RZESZÓW. Mural przedstawiający rektora pierwszej rzeszowskiej uczelni namalowano w budynku Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.

Rzeszów

Ruszył przetarg na rozbudowę Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie

RZESZÓW. Do nowego budynku trafią pacjenci z Kliniki Gruźlicy i Chorób Płuc.

Rzeszów

Kierowco! W niedzielę 12. PKO Półmaraton Rzeszowski, sprawdź utrudnienia

RZESZÓW. Niektóre ulice będa zamknięte lub częściowo wyłączone z ruchu. Pierwsze utrudnienia mogą pojawic się już o godz. 03.30.

Reklama