Rzeszów - Środa, 07.05.2025
Reklama

Najciekawsze reklamy z całego świata na Politechnice Rzeszowskiej

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Jedyny w Polsce seans, podczas którego można oglądać najciekawsze reklamy z całego świata. Nadchodzi 23. edycja wydarzenia pn. „ADventure – Nocne spotkanie z reklamą” organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Brief z Politechniki Rzeszowskiej.

Przez cały rok członkowie koła przeglądają Internet w poszukiwaniu najlepszych reklam. W puli wybranych materiałów będzie można zobaczyć reklamy śmieszne, wzruszające, społeczne a także takie, które wzbudzą poczucie nostalgii.

Nocne spotkanie z reklamą odbędzie się w najbliższy wtorek, 12 grudnia o godzinie 20:00 w budynku V Politechniki. Wstęp wolny.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Możliwe burze z gradem i silny wiatr, m.in. w Rzeszowie

RZESZÓW. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 40 mm oraz porywami wiatru do 100km/h, lokalnie do 115 km/h

Rzeszów

Czy w Rzeszowie zniknie Straż Miejska? Znamy stanowisko prezydenta miasta

RZESZÓW. „Bez nich miasto byłoby dużo brzydsze” – wyjaśniał prezydent.

Rzeszów

Lato w mieście, czyli jak przyjemnie spędzić wakacje w Rzeszowie

RZESZÓW. Lista atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Rzeszowa w trakcie wakacji.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej. Wypadli z koziołkującego mercedesa

RZESZÓW. W wyniku zdarzenia jeden z mężczyzn zginął na miejscu, a dwóch zostało rannych.

Rzeszów

Aktorzy „Siemaszki” zwycięzcami Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej

RZESZÓW.Do Oksany Czerkaszyny powędrowała nagroda indywidualna dla najlepszej aktorki.

Reklama