Rzeszów - Czwartek, 01.01.2026
Reklama

Najpierw spektakl „Szalone nożyczki”, a nieco później… oświadczyny w rzeszowskim teatrze

Dodano: 04.02.2019 r.

fot. Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
fot. Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
RZESZÓW. Niecodzienny finał spektaklu pełnego improwizacji. Na scenie Teatru im. Wandy Siemaszkowej pewien mężczyzna, oświadczył się pewnej kobiecie. Tym razem aktorzy musieli „odstąpić” owacje na stojąco.

Prawie żaden z widzów przybyłych 3 stycznia do Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie na spektakl „Szalone nożyczki”  nie spodziewał się takiego zakończenia.

Spektakl, który zawsze odbywa się z udziałem widowni, co prawda i tym razem zakończył się znalezieniem mordercy i aresztowaniem, ale główną rolę odegrała tu zupełnie inna obrączka.

Wieczór należał do pomysłowego i odważnego policjanta Krystiana, który wybrał nietypowy sposób na oświadczyny. Jego wybranka Anna z pewnością to spotkanie ze sztuką zapamięta do końca życia.

W realizacji misternego planu pomógł zespół Teatru. Po szczęśliwym „TAK” świeżo upieczeni narzeczeni zostali obdarowani zaproszeniami na kolejne spektakle oraz owacją na stojąco.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej przy ul. Odrzykońskiej. Będzie bezpieczniej

RZESZÓW. Przy ulicy Odrzykońskiej na osiedlu Kotuli w Rzeszowie powstaje nowa ścieżka pieszo-rowerowa. Ma być gotowa jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Bezpłatne warsztaty samoobrony dla seniorów w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury oraz Wydział Polityki Społecznej UM Rzeszowa organizują cykl pięciu bezpłatnych warsztatów samoobrony dla seniorów. Spotkanie odbędą się w wybranych domach kultury na terenie miasta.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na torach w Rzeszowie. Nie żyje 47-letnia kobieta

RZESZÓW. Mieszkanka Rzeszowa została śmiertelnie potrącona przez pociąg. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Rzeszów

Zimowy rozkład lotów z Jasionki. Odleciał pierwszy samolot do Mediolanu

RZESZÓW/JASIONKA. W sezonie zimowym - który potrwa do 30 marca 2024 - port lotniczy Rzeszów-Jasionka oferuje 13 kierunków, w tym dwie nowości.

Rzeszów

Zobaczcie, jak postępują prace na budowie RCK w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Tak zmienia się przestrzeń w rejonie dworca PKP w Rzeszowie. Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego powoli zbliża się do końca. Zobaczcie nowe zdjęcia z realizacji inwestycji.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na S19 w Nienadówce. Nie żyje 61-letni mężczyzna

RZESZÓW. Około godz. 11:30 doszło tam do zderzenia volkswagena z ciężarowym Dafem.

Rzeszów

Najlepsi szachiści z Rzeszowa powalczą o tytuł Mistrza i Mistrzyni stolicy Podkarpacia

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu w stolicy Podkarpacia odbędą się XV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci królewskiej gry bez względu na wiek, a na zwycięzców czekają nagrody...

Rzeszów

Remont Przedszkola Publicznego nr 17 na finiszu

RZESZÓW. Do wykonania pozostała jeszcze tylko dodatkowa sala zajęć oraz remont zaplecza technicznego.

Reklama