Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Największe od lat zmiany w rzeszowskiej Plazie. Nowi najemcy, relokacje, powiększenia

Dodano: 17.06.2026 r. / Redakcja

CH Plaza Rzeszów / fot. Archiwum RESinet.pl
CH Plaza Rzeszów / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W rzeszowskiej Plazie zmienia się oferta najemców. W ostatnich miesiącach centrum pozyskało nowe marki, część dotychczasowych sklepów przeniesiono lub powiększono, a kolejne otwarcia zaplanowano na lipiec i sierpień.

Do grona najemców dołączył sklep TEDi o powierzchni 728 m² na poziomie +1, z umową na pięć lat. Ofertę modową poszerzył salon Lee Cooper (61 m²) na parterze.

Zmiany objęły też dotychczasowych najemców. Apteka Dbam o Zdrowie powiększyła lokal o 100 m² (o około 50 proc.), przedłużyła umowę o pięć lat i wprowadziła nowy koncept marki. Salon Monnari został przeniesiony w obrębie parteru i zajmuje obecnie 255 m² (umowa przedłużona o pięć lat). Lokalizację zmieniły także WAMA (66 m² na poziomie +1, umowa o dwa lata dłuższa) oraz MONACO (45 m² na parterze, umowa przedłużona o trzy lata). Umowy przedłużyły również Triumph (o trzy lata) i Pierwszy Bucik, który powiększył lokal o 20 m².

Reklama

Kolejne otwarcia zaplanowano na najbliższe miesiące. W lipcu Deichmann ma powiększyć sklep do 458 m² i wdrożyć nowy koncept, a Rossmann — zwiększyć powierzchnię o 185 m² (ponad 52 proc.). Oba salony podpisały nowe pięcioletnie umowy. W sierpniu na poziomie +1 ma zostać otwarta restauracja Szwejk o powierzchni ponad 120 m².


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Biuro Rady Miasta Rzeszowa przenosi się na ul. Bożniczą

RZESZÓW. Radni zaczną w nim pracę najprawdopodobniej od kwietnia.

Rzeszów

Świąteczna choinka zniknęła z płyty Rynku. Trwa demontaż iluminacji

RZESZÓW. Iluminacje świąteczne powoli znikają z przestrzeni miejskiej.

Rzeszów

Podziemne przejście na Dworcu PKP otwarte. Póki co można nim dojść na dwa nowe perony

RZESZÓW.  Od wczoraj na stacji Rzeszów Główny podróżni korzystają z dwóch nowych peronów.

Rzeszów

Zmiany na jednej z linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Linia nr 22 od 20 lutego dojeżdżać będzie do przystanku Mrowla Otoka pętla. 

Rzeszów

25-latek, kierujący pojazdem, był tak pijany, że na alkomacie zabrakło skali

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 18 w Wólce Niedźwiedzkiej.

Rzeszów

Uruchomiono „Child Alert”. Zaginął 10-letni Ibrahim

RZESZÓW, POLSKA. Policjanci poszukują 10-letniego Ibrahima, uprowadzonego prawdopodobnie przez ojca, obywatela Maroka.

Reklama