Rzeszów - Środa, 24.06.2026
Reklama

Największe od lat zmiany w rzeszowskiej Plazie. Nowi najemcy, relokacje, powiększenia

Dodano: 17.06.2026 r. / Redakcja

CH Plaza Rzeszów / fot. Archiwum RESinet.pl
CH Plaza Rzeszów / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W rzeszowskiej Plazie zmienia się oferta najemców. W ostatnich miesiącach centrum pozyskało nowe marki, część dotychczasowych sklepów przeniesiono lub powiększono, a kolejne otwarcia zaplanowano na lipiec i sierpień.

Do grona najemców dołączył sklep TEDi o powierzchni 728 m² na poziomie +1, z umową na pięć lat. Ofertę modową poszerzył salon Lee Cooper (61 m²) na parterze.

Zmiany objęły też dotychczasowych najemców. Apteka Dbam o Zdrowie powiększyła lokal o 100 m² (o około 50 proc.), przedłużyła umowę o pięć lat i wprowadziła nowy koncept marki. Salon Monnari został przeniesiony w obrębie parteru i zajmuje obecnie 255 m² (umowa przedłużona o pięć lat). Lokalizację zmieniły także WAMA (66 m² na poziomie +1, umowa o dwa lata dłuższa) oraz MONACO (45 m² na parterze, umowa przedłużona o trzy lata). Umowy przedłużyły również Triumph (o trzy lata) i Pierwszy Bucik, który powiększył lokal o 20 m².

Reklama

Kolejne otwarcia zaplanowano na najbliższe miesiące. W lipcu Deichmann ma powiększyć sklep do 458 m² i wdrożyć nowy koncept, a Rossmann — zwiększyć powierzchnię o 185 m² (ponad 52 proc.). Oba salony podpisały nowe pięcioletnie umowy. W sierpniu na poziomie +1 ma zostać otwarta restauracja Szwejk o powierzchni ponad 120 m².


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Za nieprawidłowe parkowanie w Rzeszowie wręczą "Krowę Miesiąca"

RZESZÓW. Społecznicy z inicjatywy „Święte Krowy Rzeszowskie” chcą, by za złe parkowanie kierowca otrzymał tzw. Krowę Miesiąca.

Rzeszów

Recydywista firmy Game Over Cycles idzie na sprzedaż. Cena: 1 mln dolarów

RZESZÓW. Polski producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles wystawiła na sprzedaż swój najbardziej znany motocykl - Recydywistę.

Rzeszów

Most łączący Rzeszów z Boguchwałą ma kosztować ponad 100 mln zł

RZESZÓW. Nie znana jest data realizacji, źródła finansowania oraz wkład własny poszczególnych stron.

Rzeszów

Niematerialny skarb - gwara, czyli rzeszowskie micyje słowne

RZESZÓW. O porannej sardze, micyjach rzeszowskiej kultury oraz o chabaziach w parkach.

Rzeszów

Burze z gradem w Rzeszowie. Jest ostrzeżenie meteorologiczne

RZESZÓW. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada na terenie Rzeszowa wystąpienie burz.

Rzeszów

Ustalenia prokuratury ws. mężczyzny wydobytego z wnętrza płonącego drzewa

RZESZÓW. Prokuratura prowadzi śledztwo z art. 151 kodeksu karnego.

Rzeszów

Przebudowa wiaduktu na ul. Batorego rozpoczęta. Potrwa ok. 13 miesięcy

RZESZÓW. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wybudują nowy, ponad 3-krotnie szerszy obiekt.

Rzeszów

Rada Miasta i mieszkańcy Nowego Jorku docenili prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc otrzymał dyplom uznania od członka Rady Miasta Nowego Jorku.

Reklama