Rzeszów - Poniedziałek, 22.06.2026
Reklama

Największe od lat zmiany w rzeszowskiej Plazie. Nowi najemcy, relokacje, powiększenia

Dodano: 17.06.2026 r. / Redakcja

CH Plaza Rzeszów / fot. Archiwum RESinet.pl
CH Plaza Rzeszów / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W rzeszowskiej Plazie zmienia się oferta najemców. W ostatnich miesiącach centrum pozyskało nowe marki, część dotychczasowych sklepów przeniesiono lub powiększono, a kolejne otwarcia zaplanowano na lipiec i sierpień.

Do grona najemców dołączył sklep TEDi o powierzchni 728 m² na poziomie +1, z umową na pięć lat. Ofertę modową poszerzył salon Lee Cooper (61 m²) na parterze.

Zmiany objęły też dotychczasowych najemców. Apteka Dbam o Zdrowie powiększyła lokal o 100 m² (o około 50 proc.), przedłużyła umowę o pięć lat i wprowadziła nowy koncept marki. Salon Monnari został przeniesiony w obrębie parteru i zajmuje obecnie 255 m² (umowa przedłużona o pięć lat). Lokalizację zmieniły także WAMA (66 m² na poziomie +1, umowa o dwa lata dłuższa) oraz MONACO (45 m² na parterze, umowa przedłużona o trzy lata). Umowy przedłużyły również Triumph (o trzy lata) i Pierwszy Bucik, który powiększył lokal o 20 m².

Reklama

Kolejne otwarcia zaplanowano na najbliższe miesiące. W lipcu Deichmann ma powiększyć sklep do 458 m² i wdrożyć nowy koncept, a Rossmann — zwiększyć powierzchnię o 185 m² (ponad 52 proc.). Oba salony podpisały nowe pięcioletnie umowy. W sierpniu na poziomie +1 ma zostać otwarta restauracja Szwejk o powierzchni ponad 120 m².


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszył przetarg na koncepcje całorocznego stoku narciarskiego w Matysówce

RZESZÓW. Przybliżona długość stoku miałaby wynosić 1173 m.

Rzeszów

Czy woda na Żwirowni nadaje się do kąpieli?

RZESZÓW. Stwierdzono przydatność wody do kąpieli.

Rzeszów

Straż Miejska w Rzeszowie przejmie dwa samochody od Urzędu Miasta

RZESZÓW. Przekazanie związane jest z zakupem przez Ratusz dwóch nowych samochodów elektrycznych.

Rzeszów

Wolne miejska na wakacyjne półkolonie dla dzieci w Rzeszowskim Domu Kultury

RZESZÓW. Zajęcia organizowane będą od 1 lipca do 2 sierpnia 2019 roku.

Rzeszów

„Żyjemy jak za króla Ćwieczka”. Przedstawiciele Malawy, Racławówki i Pogwizdowa Nowego ws. przyłączenia do Rzeszowa

RZESZÓW. W Ratuszu odbyło się spotkanie, na którym poruszono temat przyłączenia trzech sołectw do Rzeszowa.

Rzeszów

Pierwsi pasażerowie z przystanku Rzeszów Zachodni skorzystają już 9 czerwca

RZESZÓW. Projekt współfinansowany z POIiŚ  wart jest 205 mln zł netto.

Rzeszów

W niedzielę dezynfekcja i płukanie sieci wodociągowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Nadmiar chloru z wody, który będzie utrzymywał się do dnia następnego, można usunąć przez jej odstanie lub przegotowanie.

Rzeszów

O polityce i biznesie w Jasionce

RZESZÓW. Ideą przyświecającą forum jest zbliżenie państw Bałkanów Zachodnich do Unii Europejskiej.

Reklama