Rzeszów - Poniedziałek, 08.09.2025
Reklama

Narodowy Spis Powszechny 2021. Punkty spisowe podczas meczów na Stadionie Miejskim

Dodano: 21.05.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Podczas meczów piłkarskich, które odbędą się w ten weekend na Stadionie Miejskim, będzie można dokonać samospisu w specjalnie przygotowanych punktach. Pomocy mieszkańcom udzielą pracownicy Gminnego Biura Spisowego.

Od 1 kwietnia 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Na czas trwania spisu, Urząd Miasta Rzeszowa przygotował specjalne stanowiska, w których można dokonać samospisu. Znajdują się one w Urban Labie przy ul. 3 Maja 13, tel. 17 875 40 75, czynny od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 oraz w budynku Urzędu Miasta Rzeszowa przy ul. Kopernika 16, tel. 17 875 44 33, czynnym: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach od 7:30 do 15:30, środa od 7:30 do 17:00.

W punktach spisowych dyżurują pracownicy Gminnego Biura Spisowego, którzy w razie potrzeby pomogą dokonać samospisu.
Reklama
Aby ułatwić rzeszowianom udział w spisie, w najbliższą sobotę i niedzielę (22 i 23 maja) na Stadionie Miejskim Stal przy ul. Hetmańskiej, podczas odbywających się tam meczów piłkarskich (Stal Rzeszów-Sokół Ostróda – sobota, początek o godz. 19.44, Apklan Resovia - Korona Kielce – niedziela, początek o godz. 19.05) uruchomione zostaną dwa specjalne punkty spisowe. Będą znajdować się na terenie stadionu przy głównych wejściach od strony al. Powstańców Warszawy i ul. Hetmańskiej.

Pracownicy Gminnego Biura Spisowego pomogą biorącym udział w widowiskach piłkarskich mieszkańcom Rzeszowa dokonać samospisu. Należy mieć przy sobie dowód osobisty i znać numery PESEL osób wspólnie zamieszkujących. 

Punkty będą czynne w godzinach 17.30-21.00.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Triathlon Rzeszów 2022. W weekend utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W związku z zawodami, niektóre ulice zostaną zamknięte dla ruchu. Wprowadzone zostaną również objazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Ulica Jarowa na osiedlu Zwięczyca do rozbudowy

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie szykuje przebudowę ulicy Jarowej na osiedlu Zwięczyca. Rozbudowana zostanie jezdnia, powstanie chodnik i oświetlenie.

Rzeszów

W weekend wielkie święto akrobatyki w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na hali Podpromie odbędą się zawody Pucharu Świata w Akrobatyce Sportowej.

Rzeszów

Miejski fortepian na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Fortepian jest odporny na każdą pogodę i pozostaje do dyspozycji mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Nowy basen przy ul. Matuszczaka będzie gotowy we wrześniu

RZESZÓW. Inwestycja o wartości blisko 26 mln zł jest już w zaawansowanej fazie.

Rzeszów

Rozpoczęła się budowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Miasteczko Zdrowia w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje medyczne

​RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca 2022 r. na placu przed Centrum Handlowym Plaza przy ul. Rejtana 65.

Rzeszów

Zawody robotów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. W Rzeszowie rusza kolejna edycja nadzwyczajnych, ogólnopolskich zawodów robotycznych. Dwudniowy turniej odbywa się na Politechnice Rzeszowskiej.

Reklama