Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Nowa atrakcja sportowo-rekreacyjna na osiedlu Nowe Miasto

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW. Rozstrzygnięto przetarg na wybór wykonawcy budowy toru dla rolkarzy i miłośników wrotek na osiedlu Nowe Miasto. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Tor powstanie w południowo-wschodniej części terenu przy Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie. Będzie miał ponad 200 metrów długości, 3,5 metra szerokości i asfaltową nawierzchnię. W ramach inwestycji powstanie również chodnik prowadzący do toru o powierzchni 90m2. Zamontowane zostaną ławki i kosze na śmieci.

Wykonawcą będzie wybrana w przetargu firma G-3 z Rzeszowa. Koszt to nieco ponad 250 tys. zł. Inwestycja ma być gotowa latem tego roku.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Odkrycie archeologiczne na budowie Wisłokostrady

RZESZÓW. Podczas prac przy budowie Wisłokostrady, archeolodzy natrafili m.in. na ślady osadnicze kultury przeworskiej z epoki żelaza. Znaleziono również przedmioty z innych epok.

Rzeszów

ZTM testuje innowacyjne rozkłady jazdy

RZESZÓW. Trwają testy nowych rozkładów jazdy umieszczonych we wiatach autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie chce zastąpić drukowane rozkłady, elektronicznymi.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa demontaż iluminacji świątecznych

RZESZÓW. Powoli znika świąteczne oświetlenie Rzeszowa. Firma, która podjęła się udekorowania miasta, ma czas do 14 lutego na demontaż iluminacji.

Rzeszów

Pająki i skorpiony w rzeszowskiej Plazie. Można potrzymać ptasznika i zrobić z nim zdjęcie

RZESZÓW.  Czarna woda, ptasznik goliat czy świecące skorpiony – to tylko niektóre z pajęczaków, jakie można zobaczyć na wystawie w rzeszowskim Centrum Handlowym Plaza. Łącznie prezentowane jest ponad 40 rzadkich gatunków pająków...

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów i autobusu MPK na ul. Lwowskiej

RZESZÓW. Trzy pojazdy, w tym autobus komunikacji miejskiej, zderzyły się a ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Rzeszów

1 lutego rusza kwalifikacja wojskowa. Obowiązek dotyczy 15 tys. osób na Podkarpaciu

PODKARPACIE / RZESZÓW. Od 1 lutego do 30 kwietnia 2024 r. na terenie województwa podkarpackiego odbywać się będzie kwalifikacja wojskowa. W Rzeszowie komisje lekarskie zaczną pracować od 26 lutego.

Rzeszów

Tak ma wyglądać nowa Hala Targowa i przestrzeń wokół niej [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Koncepcja zakłada połączenie przestrzeni handlowej z miejscem spędzania wolnego czasu dla rodzin, przestrzenią dla kultury i rozrywki.

Rzeszów

Podrobiona odzież na bazarze przy ul. Dworaka

RZESZÓW. 31-letni obywatel Bułgarii sprzedawał podrobioną odzież znanych, światowych marek na targowisku przy ul. Dworaka w Rzeszowie. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Reklama