Nowe połączenia lotnicze z Jasionki. Polecimy do Odessy i Olsztyna
Dodano: 27.12.2021 r.
fot. Biuro Prasowe Portu Lotniczego "Rzeszów-Jasionka"
RZESZÓW. W sezonie letnim z Rzeszowa polecimy do Odessy i na lotnisko Olsztyn-Mazury na pokładzie Polskich Linii Lotniczych LOT.
– Mam dwie dobre wiadomości i dwa nowe, świetne kierunki – mówił Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. – Odessa to perła morza Czarnego, największy port morski Ukrainy i miasto wielokulturowe, do którego rozwoju mocno przyczynili się Polacy. Z kolei Olsztyn kojarzy się z piękną przyrodą i wspaniałą architekturą. Jestem pewny, że obie trasy przypadną do gustu mieszkańcom Podkarpacia i ościennych województw, którzy szukają nowych inspiracji na podróże – dodawał.
Loty do Odessy będą odbywały się raz w tygodniu – w niedziele. Pierwszy rejs zaplanowano na 12 czerwca 2022. Przelot zajmie niecałe dwie godziny.
Na Warmię i Mazury polecimy z Jasionki dwa razy w tygodniu - w soboty i poniedziałki. Debiut trasy - 18 czerwca 2022. Lot potrwa nieznacznie ponad godzinę.
Podobnie jak w ubiegłym roku w sezonie letnim 2022 będą też realizowane połączenia z Rzeszowa do Newarku oraz do Zadaru. Bilety na loty z Rzeszowa są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży, między innymi na stronie lot.com, w LOT Contact Center, biurach LOT Travel oraz we wszystkich biurach podróży.
RZESZÓW. W rejonie ul. Wołyńskiej w Rzeszowie, w ramach rządowego programu rozwoju mieszkalnictwa powstanie ok. 850 mieszkań. Obok powstaną tereny zielone i parki.
RZESZÓW. Ulica Parkowa na osiedlu Miłocin będzie przebudowana. Pierwszy etap prac obejmie odcinek o długości prawie 800 metrów. Wkrótce miasto ogłosi przetarg na wybór wykonawcy inwestycji.
RZESZÓW. Od poniedziałku punkt Urzędu Miasta Rzeszowa, w którym uchodźcy z Ukrainy mogą załatwić formalności, w tym m.in. uzyskać nr PESEL będzie czynny krócej.
RZESZÓW. - Wszystkim zaangażowanym w to piękne przedsięwzięcie gorąco dziękuję za zaangażowanie i pomoc – mówi Krystyna Stachowska, zastępca prezydenta Rzeszowa.
RZESZÓW. Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który kradł rynny z budynku Muzeum Okręgowego w Rzeszowie. Skradzione rynny sprzedawał na skupie złomu.
RZESZÓW. Poruszone podczas spotkań tematy będą dotyczyć m.in. wojny, dezinformacji, kryminalistyki i kryminologii, praw człowieka, ekonomii czy psychologii.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz