Rzeszów - Wtorek, 01.07.2025
Reklama

Nowe połączenie lotnicze z Rzeszowa do Grecji

Dodano: /

fot. Adobe Stock / Pixabay
fot. Adobe Stock / Pixabay

SkyUp Airlines uruchomiło nowe, regularne połączenie lotnicze z Portu Lotniczego Rzeszów–Jasionka do greckiego Heraklionu – serca słonecznej Krety. Loty odbywają się we wtorki.

”Cieszymy się, że możemy ogłosić naszym pasażerom nowe, bezpośrednie połączenie do jednego z najpiękniejszych greckich regionów. – powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. – To kolejny krok w rozwoju naszej siatki połączeń, który z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród turystów.”

Jak przekazało biuro prasowe podrzeszowskiego lotniska „nowa trasa stanowi ważny etap w rozwoju siatki połączeń SkyUp Airlines a uruchomienie połączenia z podrzeszowskiej Jasionki do Heraklionu ma na celu odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na podróże do Grecji, szczególnie w sezonie letnim”.

Reklama

Loto z Jasionki do Heraklionu będą odbywać 1 raz w tygodniu, w każdy wtorek. Sprzedaż biletów rozpocznie się 10 czerwca na stronie www.skyup.aero.

"Po udanym uruchomieniu lotów z Mołdawii, kontynuujemy rozszerzanie naszej obecności w Europie - SkyUp™ lata teraz również z Polski. To znaczący krok, który sprawia, że nasze loty są jeszcze bardziej dostępne dla podróżnych z Europy Środkowej i zachodnich regionów Ukrainy. Nowe bezpośrednie trasy do Grecji, Cypru i Bułgarii, uruchomione tuż przed latem, to świetna okazja do zaplanowania relaksujących wakacji, podróży służbowej lub weekendowego wypadu nad morze" - mówi Dmytro Sieroukhov, dyrektor generalny SkyUp Airlines™.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pożar budynku gospodarczego w Hyżnem. W przylegającym domu były 4 osoby i butle gazowe

RZESZÓW. Jako pierwsi na miejsce pożaru dotarli policjanci, którzy pomogli wyjść domownikom i wynieśli butle. Nikomu nic się nie stało.

Rzeszów

Od 8 lutego zamknięta część ul. Siemieńskiego. Zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. W związku z pracami przy przebudowie mostu na potoku Przyrwa na ul. Siemieńskiego, zmieni się rozkład jazdy kilku linii MPK.

Rzeszów

Przejazd kolejowy przy ul. Konopnickiej czynny całą dobę

RZESZÓW. W ramach modernizacji Stacji Rzeszów Główny, przebudowano przejazd kolejowo-drogowy przy ul. Marii Konopnickiej, dzięki czemu jest on czynny przez całą dobę.

Rzeszów

Prof. Bralczyk wygłosi wykład w WSIiZ

RZESZÓW. Otwarte spotkanie z Profesorem Bralczykiem odbędzie się 28 stycznia 2021 r. w formie online.

Rzeszów

49-latek włamywał się i okradał bary przy Placu Wolności. Usłyszał zarzuty

RZESZÓW. 49-latek ma na koncie dwa włamania. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

1 lutego rusza linia autobusowa obsługująca nowe rzeszowskie osiedle

RZESZÓW. Od 1 lutego 2021 r. zacznie kursować linia nr 57, która obsłuży teren osiedla Pogwizdów Nowy, które od 1 stycznia br. stało się częścią Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono automat do wymiany bilonów na banknoty

RZESZÓW. W rzeszowskiej placówce NBP działa samoobsługowa maszyna do zamiany monet.

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów. Jeden z kierowców miał ponad 2 promile

RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca renault, który zderzył się Dodge’em. W zdarzeniu ranna została pasażerka renault. 50-latniemu kierowcy – mieszkańcowi Rzeszowa - zatrzymano prawo jazdy.

Reklama