Rzeszów - Środa, 31.12.2025
Reklama

Nowe połączenie lotnicze z Rzeszowa do Grecji

Dodano: 10.06.2025 r. / Redakcja

fot. Adobe Stock / Pixabay
fot. Adobe Stock / Pixabay

SkyUp Airlines uruchomiło nowe, regularne połączenie lotnicze z Portu Lotniczego Rzeszów–Jasionka do greckiego Heraklionu – serca słonecznej Krety. Loty odbywają się we wtorki.

”Cieszymy się, że możemy ogłosić naszym pasażerom nowe, bezpośrednie połączenie do jednego z najpiękniejszych greckich regionów. – powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. – To kolejny krok w rozwoju naszej siatki połączeń, który z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród turystów.”

Jak przekazało biuro prasowe podrzeszowskiego lotniska „nowa trasa stanowi ważny etap w rozwoju siatki połączeń SkyUp Airlines a uruchomienie połączenia z podrzeszowskiej Jasionki do Heraklionu ma na celu odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na podróże do Grecji, szczególnie w sezonie letnim”.

Reklama

Loto z Jasionki do Heraklionu będą odbywać 1 raz w tygodniu, w każdy wtorek. Sprzedaż biletów rozpocznie się 10 czerwca na stronie www.skyup.aero.

"Po udanym uruchomieniu lotów z Mołdawii, kontynuujemy rozszerzanie naszej obecności w Europie - SkyUp™ lata teraz również z Polski. To znaczący krok, który sprawia, że nasze loty są jeszcze bardziej dostępne dla podróżnych z Europy Środkowej i zachodnich regionów Ukrainy. Nowe bezpośrednie trasy do Grecji, Cypru i Bułgarii, uruchomione tuż przed latem, to świetna okazja do zaplanowania relaksujących wakacji, podróży służbowej lub weekendowego wypadu nad morze" - mówi Dmytro Sieroukhov, dyrektor generalny SkyUp Airlines™.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ugodził brata nożem. 34-latek usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu

RZESZÓW. Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Rzeszów

PO chce upublicznienia wniosków o ustalenie lokalizacji inwestycji i pozwoleń na budowę

RZESZÓW. „Udział mieszkańców w planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym jest w naszym mieście zdecydowanie zbyt mały” – czytamy w  projekcie uchwały.

Rzeszów

Paczki nielegalnym tytoniem w garażu 67-latka z Rzeszowa

RZESZÓW. Wyroby nie miały polskich znaków akcyzy.

Rzeszów

Rzeszów będzie miał nowe miasto partnerskie?

RZESZÓW. Aktualnie miasto Rzeszów prowadzi współpracę partnerską z 14 miastami.

Rzeszów

Inwestycje drogowe na os. Słocina. W przyszłości będzie nowa linia autobusów miejskich

RZESZÓW. Dodatkowa linia MPK ma usprawnić komunikację pomiędzy os. Słocina i Zalesiem.

Rzeszów

Światowy Dzień Wcześniaka. Specjalna oferta dla maluchów i ich rodziców

RZESZÓW. Spotkanie odbędzie się 16 listopada o godzinie 11:00 w budynku Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia. 

Rzeszów

Bezpłatne badania dla mężczyzn w Rzeszowie. W programie m.in. badania EKG i spirometria

RZESZÓW. W sobotę 16 listopada od godz. 9.00 do 13.00 w ZOZ nr 2 w Rzeszowie panowie będą mogli wykonać szereg bezpłatnych badań profilaktycznych.

Reklama