Rzeszów - Środa, 14.05.2025
Reklama

Nowe szczegóły dotyczące wypadku na budowie przy ul. Bałtyckiej

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW.  Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie nadzoruje postępowanie dot. wypadku na terenie budowy, do którego doszło w dniu 3 lipca 2020 r. w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej, w następstwie którego śmierć ponieśli dwaj mężczyźni, jeden w wieku 41 lat oraz drugi w wieku 29 lat.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w/w prowadzili prace budowlane na wysokości 10 piętra budynku. Podczas demontażu konstrukcji stalowych pewne jej elementy opadły na nich, powodując także wyłamanie znajdujących się tam barierek i upadek na plac budowy.

W sprawie przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia. Ciała zmarłych zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji. Trwają dalsze czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Baseny otwarte wciąż nieczynne. Trwa naprawa awarii

RZESZÓW. Baseny otwarte wciąż nieczynne.

Rzeszów

Wiemy kto zajmie się remontem kładki nad al. Piłsudskiego

RZESZÓW. Ratusz na realizację zamówienia zarezerwował prawie 129 tys. zł.

Rzeszów

Zmiany w oddziale NFZ przy ul. Zamkowej. Są nowe stanowiska ds. promocji zdrowia i profilaktyki

RZESZÓW. Personel medyczny nie tylko udzieli porady, ale także przekaże materiały edukacyjne.

Rzeszów

27 medali dla reprezentantów Rzeszowa w skokach do wody

RZESZÓW. Stolica województwa podkarpackiego zdobyła najwięcej punktów w klasyfikacji miast i województw.

Rzeszów

Ruszają kursy autobusów wg. wakacyjnych rozkładów. Do września linie z literą „s” będą nieosiągalne

RZESZÓW. Zmiany dot. linii nr 0A, 0B, 12, 18, 19, 21 (cała linia), 34 i 46.

Reklama