Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Nowe, większe studio planowania i zamówień IKEA w Rzeszowie

Dodano: 31.08.2023 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Od 31 sierpnia mieszkańcy Podkarpacia znów mogą korzystać ze studia planowania i zamówień IKEA w rzeszowskim Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall. Przebudowany lokal ma powierzchnię 255 mkw. i jest obecnie drugim co do wielkości studiem IKEA w Polsce.

Przebudowa Studia planowania i zamówień IKEA w Rzeszowie to element strategicznego rozwoju marki w kierunku sprzedaży omnikanałowej. Nowy lokal to 255 mkw. przestrzeni pełnej przykładowych aranżacji dopasowanych do oczekiwań lokalnego rynku. Znalazło się w nim ponad 20 inspiracji do kuchni, salonu i sypialni.

Część ekspozycyjna wyróżnia się największą, ze wszystkich Studiów planowania i zamówień IKEA, liczbą rozwiązań  prezentujących systemy mebli modułowych (METOD, BESTA, KALLAX, EKET i PAX). Inspiracji klientom dostarczają dostępne na miejscu wzorniki frontów, blatów, zlewów, baterii kuchennych i innych akcesoriów wyposażenia kuchni oraz szaf. W pukncie utworzono również większą liczbę stanowisk, przy których specjaliści przedstawią spersonalizowane rozwiązania, pomogą zaplanować wnętrze lub umówią usługę projektowania w domu.
Reklama
Rzeszowskie studio planowania IKEA jest obecnie drugim co do wielkości w Polsce. Największe powierzchniowo studio planowania i zamówień IKEA znajduje się w centrum handlowym Wola Park w Warszawie (288 mkw.). Łącznie w całej Polsce działa 9 takich punktów.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Nauki "Łukasiewicz" od 31 marca dostępne dla zwiedzających

RZESZÓW. Od najbliższego piątku, 31 marca 2023 r. będzie można już regularnie odwiedzać Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce. 

Rzeszów

Dodatkowe miesiące dla Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki w Rzeszowie

RZESZÓW. Ministerstwo Sportu i Turystyki zaakceptowało propozycję władz Rzeszowa i zgodziło się na dłuższy o dziewięć miesięcy termin realizacji Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki. Wydłużony termin to szansa na większą liczbę firm, które...

Rzeszów

Zderzenie trzech samochodów w Trzebownisku

RZESZÓW. Wszystkie pojazdy biorące udział w kolizji wylądowały w rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Rzeszów

16. PKO Półmaraton Rzeszowski już w tą niedzielę. Pobiegną również osoby z niepełnosprawnościami [TRASA]

RZESZÓW. Ponad 1700 zawodników weźmie udział w szesnastej edycji PKO Półmaratonu Rzeszowskiego.

Rzeszów

Poranny wypadek na A4. Jedna osoba w szpitalu

RZESZÓW. Dziś rano na autostradzie A4 doszło do zderzenia dwóch samochodów – busa i osobowej toyoty. Kierowca osóbki został przewieziony do szpitala.  

Rzeszów

Przy ul. Kochanowskiego powstały nowe miejsca kiss&ride

RZESZÓW. Kolejne powstaną w rejonie szkoły podstawowej i przedszkola przy ul. Lwowskiej.

Rzeszów

Hala targowa, "Balcerek" i park w centrum Rzeszowa okiem młodych architektów [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Studenci Politechniki Rzeszowskiej zaproponowali nowoczesną wizję zagospodarowania okolic hali targowej, placu Balcerowicza i parku im. prof. Józefa Szajny. 

Rzeszów

Ul. Welca na Staromieściu do przebudowy

RZESZÓW. Prawie półkilometrowy odcinek ul. Welca - od skrzyżowania z ul. Niecia w kierunku północnym - zostanie przebudowany i rozbudowany.

Reklama