Reklama

Aktualności Rzeszów

Nowi najemcy w CH Plaza Rzeszów

Dodano: 26.06.2019

Nowi najemcy w CH Plaza Rzeszów - Aktualności Rzeszów

fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. Pracownia florystyczna RosMary oraz Szkoła Muzyczna CASIO Rzeszów to dwa nowe miejsca, które w ostatnich dniach otwarte zostały w CH Plaza Rzeszów. Dodatkowo w związku z trwająca przebudową łącznika pomiędzy rzeszowską Plazą a hipermarketem E.Leclerc relokowana została wyspa AlleBeauty.

Relokacja wyspy AlleBeauty to przygotowanie do zbliżającego się zakończenia I etapu przebudowy CH Plaza Rzeszów i otwarcia pierwszego nowego przejścia łączącego Centrum z hipermarketem E.Leclerc. Przejście powstanie w miejscu, w którym do tej pory znajdowała się wyspa AlleBeauty, dlatego została ona relokowana do korytarza głównego na parterze Plazy, obok salonu obuwniczego Deichmann.

Relokacja i kolejne etapy przebudowy to nie jedyne zmiany w CH Plaza Rzeszów. W Centrum pojawili się także nowi najemcy m.in. Pracownia Florystyczna RosMary, która mieści się na parterze przy głównym atrium. Na powierzchni ponad 57 mkw. znajduje się pracownia i jednocześnie salon pokazowy. RosMary to nie tylko kwiaciarnia, ale zespół ludzi połączonych wspólną pasją. Są to osoby, które od wielu lat zaangażowane są w swoją pasję.

RosMary oferuje każdy rodzaj okolicznościowych kompozycji kwiatowych m.in. florystykę ślubną, okolicznościowe kompozycje kwiatowe, florystykę żałobną oraz obsługę firm, konferencji i spotkań biznesowych. Nowa kwiaciarnia uzupełni bogatą ofertę CH Plaza Rzeszów w segmencie akcesoriów i upominków okolicznościowych.REKLAMA

Nowy lokal o powierzchni ponad 40 mkw. zajęła także Szkoła Muzyczna CASIO Rzeszów – Waldemara Wywrockiego. Szkoła Muzyczna od dłuższego czasu współpracuje z CH Plaza Rzeszów przy organizacji zabaw i eventów dla dzieci. Teraz otworzyła swój stacjonarny punkt, który zlokalizowany jest na pierwszym piętrze Centrum obok Punktu Obsługi Mieszkańców Miasta Rzeszowa.

Szkoła Muzyczna CASIO Rzeszów zajmuje się głównie przygotowywaniem dzieci do egzaminów do publicznych szkół muzycznych. Organizuje zajęcia w swojej siedzibie oraz w różnych placówkach szkolnych. Oprócz lekcji grupowych proponuje także spotkania indywidualne dla uzdolnionej młodzieży. Szkoła Muzyczna CASIO Rzeszów – Waldemara Wywrockiego to kolejny najemca z branży dziecięcej, który rozpoczyna współpracę z CH Plaza Rzeszów.

Rozpoczęły się już prace przy budowie dwóch nowych przejść, które usprawnią komunikację pomiędzy połączonym z rzeszowską Plazą hipermarketem E.Leclerc. Znajdą się one w pobliżu atrium Centrum oraz przy wejściu północnym i przyczynią się do stworzenia jednego dużego obiektu handlowego. Przebudowa potrwa do września 2019 r. Dzięki niej CH Plaza Rzeszów zyska nową powierzchnię dla kolejnych najemców m.in. sieci drogerii Hebe i nowej kawiarni.

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pozostałe aktualności

Trwa remont ul. Wieniawskiego. Przejazd od strony ul. Kiepury zablokowany - Aktualności Rzeszów

Trwa remont ul. Wieniawskiego. Przejazd od strony ul. Kiepury zablokowany

RZESZÓW. Na ul. Wieniawskiego trwa trzyetapowa rozbudowa. ...

Wieczorna akcja rzeszowskiej policji. Poszukiwali dwóch nastolatek - Aktualności Rzeszów

Wieczorna akcja rzeszowskiej policji. Poszukiwali dwóch nastolatek

RZESZÓW. Blisko 50 policjantów szukało wczoraj dwóch zaginionych nastolatek. ...

Złe informacje dla Ratusza ws. powiększenia Rzeszowa, choć ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła - Aktualności Rzeszów

Złe informacje dla Ratusza ws. powiększenia Rzeszowa, choć ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła

RZESZÓW. Ostateczna decyzja zostanie podjęta podczas posiedzenia rządu. ...

Budowa parkingu wielopoziomowego na Podpromiu możliwa najwcześniej w 2020 roku - Aktualności Rzeszów

Budowa parkingu wielopoziomowego na Podpromiu możliwa najwcześniej w 2020 roku

RZESZÓW. Miasto informuje, że pod inwestycje została już wykonana robocza koncepcja realizacji. ...

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem