Rzeszów - Piątek, 27.06.2025
Reklama

Nowi najemcy w CH Plaza Rzeszów

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Pracownia florystyczna RosMary oraz Szkoła Muzyczna CASIO Rzeszów to dwa nowe miejsca, które w ostatnich dniach otwarte zostały w CH Plaza Rzeszów. Dodatkowo w związku z trwająca przebudową łącznika pomiędzy rzeszowską Plazą a hipermarketem E.Leclerc relokowana została wyspa AlleBeauty.

Relokacja wyspy AlleBeauty to przygotowanie do zbliżającego się zakończenia I etapu przebudowy CH Plaza Rzeszów i otwarcia pierwszego nowego przejścia łączącego Centrum z hipermarketem E.Leclerc. Przejście powstanie w miejscu, w którym do tej pory znajdowała się wyspa AlleBeauty, dlatego została ona relokowana do korytarza głównego na parterze Plazy, obok salonu obuwniczego Deichmann.

Relokacja i kolejne etapy przebudowy to nie jedyne zmiany w CH Plaza Rzeszów. W Centrum pojawili się także nowi najemcy m.in. Pracownia Florystyczna RosMary, która mieści się na parterze przy głównym atrium. Na powierzchni ponad 57 mkw. znajduje się pracownia i jednocześnie salon pokazowy. RosMary to nie tylko kwiaciarnia, ale zespół ludzi połączonych wspólną pasją. Są to osoby, które od wielu lat zaangażowane są w swoją pasję.

RosMary oferuje każdy rodzaj okolicznościowych kompozycji kwiatowych m.in. florystykę ślubną, okolicznościowe kompozycje kwiatowe, florystykę żałobną oraz obsługę firm, konferencji i spotkań biznesowych. Nowa kwiaciarnia uzupełni bogatą ofertę CH Plaza Rzeszów w segmencie akcesoriów i upominków okolicznościowych.
Reklama
Nowy lokal o powierzchni ponad 40 mkw. zajęła także Szkoła Muzyczna CASIO Rzeszów – Waldemara Wywrockiego. Szkoła Muzyczna od dłuższego czasu współpracuje z CH Plaza Rzeszów przy organizacji zabaw i eventów dla dzieci. Teraz otworzyła swój stacjonarny punkt, który zlokalizowany jest na pierwszym piętrze Centrum obok Punktu Obsługi Mieszkańców Miasta Rzeszowa.

Szkoła Muzyczna CASIO Rzeszów zajmuje się głównie przygotowywaniem dzieci do egzaminów do publicznych szkół muzycznych. Organizuje zajęcia w swojej siedzibie oraz w różnych placówkach szkolnych. Oprócz lekcji grupowych proponuje także spotkania indywidualne dla uzdolnionej młodzieży. Szkoła Muzyczna CASIO Rzeszów – Waldemara Wywrockiego to kolejny najemca z branży dziecięcej, który rozpoczyna współpracę z CH Plaza Rzeszów.

Rozpoczęły się już prace przy budowie dwóch nowych przejść, które usprawnią komunikację pomiędzy połączonym z rzeszowską Plazą hipermarketem E.Leclerc. Znajdą się one w pobliżu atrium Centrum oraz przy wejściu północnym i przyczynią się do stworzenia jednego dużego obiektu handlowego. Przebudowa potrwa do września 2019 r. Dzięki niej CH Plaza Rzeszów zyska nową powierzchnię dla kolejnych najemców m.in. sieci drogerii Hebe i nowej kawiarni.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie trwa kolejny etap modernizacji przystanków autobusowych

RZESZÓW. Wymieniane są wiaty, a na zatokach w miejsce asfaltu wylewany jest specjalny beton odporny na powstawanie kolein.

Rzeszów

Poranny wypadek na ul. Okulickiego. 1 osoba ranna

RZESZÓW. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Niewybuchy z czasów II wojny światowej odnalezione w Jasionce

RZESZÓW. Podczas prac ziemnych w Jasionce, odnaleziono pociski z czasów II wojny światowej. Niewybuchy zostały zabezpieczone i wywiezione przez saperów do miejsca neutralizacji.

Rzeszów

E-hulajnogi Lime wracają na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Dla użytkowników przygotowano specjalną promocję na drugi przejazd.

Rzeszów

W Rzeszowie ma powstać nowa klasa sportowa o profilu "Sporty wodne"

RZESZÓW. Jej uczniowie trenowaliby skoki do wody i pływanie. Warunek powstania takiej klasy jest jeden: zainteresowanie dzieci i rodziców.

Rzeszów

Wielkanocny jarmark na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W programie m.in. występy polskich i ukraińskich artystów, poczęstunek, warsztaty tematyczne i zagroda z żywymi królikami.

Rzeszów

W Rzeszowie przybędzie 500 nowych drzew

RZESZÓW. Nowe drzewa pojawią się w m.in. w Parku Papieskim, na terenach rekeracyjnych przy ul. Staszica i Kustronia oraz w sąsiedztwie przyszłego placu zabaw na os. Miłocin Św. Huberta.

Rzeszów

Zderzenie ciężarówki z osobówką na al. 9 Dywizji Piechoty

RZESZÓW. Dziś rano, na ul. 9 Dywizji Piechoty doszło do zderzenia ciężarowego volvo z seatem. 30-letnia kierująca samochodem osobowym trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Reklama