Rzeszów - Wtorek, 30.09.2025
Reklama

Nowości w rzeszowskiej Plazie

Dodano: 17.02.2023 r.

fot. Materiały prasowe CH Plaza
fot. Materiały prasowe CH Plaza
RZESZÓW. Nowoczesny salon optyczny i nowa pracownia florystyczna to nowi najemcy w CH Plaza. Centrum przedłużyło również umowę z drogerią Sephora na kolejne trzy lata.
 
Zarządca CH Plaza Rzeszów Keen Property Management ma na ten rok dużo planów i pomysłów na unowocześnienie i rozwój oferty dla swoich klientów. Pierwsze zmiany zaproponowane zostały już na początku roku.
 
W lutym w Centrum otwarto salon Kodano Optyk – ogólnopolskiej sieci salonów optycznych. Umowę najmu podpisano na minimum 5 lat. Lokal o powierzchni blisko 200 mkw znajduje się na parterze przy głównym ciągu komunikacyjnym. Przestronny, nowoczesny i jasny salon oferuje okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne  znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Michael Kors, Loretto, Perez i wiele innych. W salonie  można również zbadać wzrok, kupić soczewki kontaktowe oraz akcesoria okularowe. Kodano.pl to także największy sklep internetowy oferujący soczewki kontaktowe oraz okulary. Firma jest liderem w sprzedaży soczewek kontaktowych w Polsce i  Europie Środkowo-Wschodniej.
 
Reklama
Oprócz Kodano Optyk, do portfolio CH Plaza dołączyło również nowe studio florystyczne „Bukiet z Miłości”. Studio oferuje szeroką gamę usług florystycznych m.in. tworzenie autorskich i oryginalnych bukietów oraz wystroju wnętrz na różne okoliczności. Umowę najmu podpisano na minimum 3 lata.
 
Zarządca Centrum przedłużył umowę o współpracy z siecią drogerii Sephora. Dzięki temu salon tej znanej i lubianej przez klientów marki pozostanie w rzeszowskiej Plazie przez kolejne trzy lata.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W niedzielę X edycja Festiwalu Biegowego Pratt&Whitney. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Około 1200 osób weźmie udział w jubileuszowej X edycji Festiwalu Biegowego Pratt&Whitney, który odbędzie się w najbliższą niedzielę na ulicach Rzeszowa. W wydarzeniu wezmą udział biegacze z całej Polski.

Rzeszów

Budowa nowego żłobka w Rzeszowie na ukończeniu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwają prace wykończeniowe na budowie nowego rzeszowskiego żłobka. Placówka powstaje przy ul. Jachowicza na os. Drabinianka.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto nowoczesne laboratorium diagnostyczne [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Przy ul. Okulickiego 12 w Rzeszowie powstało nowoczesne laboratorium Diagnostyki, które jest zarazem nową siedzibą grupy. Przy placówce został otwarty punkt pobrań dla pacjentów, czynny przez 7 dni w tygodniu.

Rzeszów

S19 Rzeszów Południe – Babica. Koniec produkcji elementów obudowy tunelu

RZESZÓW. Zakończyła się produkcja elementów obudowy tunelu, który powstaje na trasie S19 Rzeszów Południe - Babica. Łącznie wyprodukowano 22 700 segmentów.

Rzeszów

Zabójstwo w Boguchwale. Podejrzany usłyszał zarzut i został aresztowany

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie przedstawiła zarzut zabójstwa 36-letniemu Łukaszowi R. Mężczyzna jest podejrzany o podpalenie drewnianej altany, w której znajdował się jego 31-letni znajomy. Ofiara nie zdążyła opuścić płonącego budynku –...

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci kontrolowali buspasy. 55 kierowców złamało przepisy

RZESZÓW. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzili działania kontrolne na buspasach. Akcja odbyła się w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności. 55 kierowców złamało przepisy.

Rzeszów

Dachowanie busa na A4 w Terliczce. 47-letnia kobieta zginęła na miejscu

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po południu na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Terliczka. W wyniku dachowania busa, śmierć poniosła 47-letnia kobieta. Utrudnienia w miejscu trwały prawie do godz. 21:00.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce idzie na rekord. Już 1 mln pasażerów w 2025 roku

RZESZÓW/JASIONKA. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka odprawił 1-milionowego pasażera, osiągając ten wynik szybciej niż kiedykolwiek w historii lotniska. Przypomnijmy, że rok temu stało się to niemal dwa miesiące później bo 11 listopada 2024 r.

Reklama