Rzeszów - Czwartek, 01.05.2025
Reklama

Nowości w rzeszowskiej Plazie

Dodano:

fot. Materiały prasowe CH Plaza
fot. Materiały prasowe CH Plaza
RZESZÓW. Nowoczesny salon optyczny i nowa pracownia florystyczna to nowi najemcy w CH Plaza. Centrum przedłużyło również umowę z drogerią Sephora na kolejne trzy lata.
 
Zarządca CH Plaza Rzeszów Keen Property Management ma na ten rok dużo planów i pomysłów na unowocześnienie i rozwój oferty dla swoich klientów. Pierwsze zmiany zaproponowane zostały już na początku roku.
 
W lutym w Centrum otwarto salon Kodano Optyk – ogólnopolskiej sieci salonów optycznych. Umowę najmu podpisano na minimum 5 lat. Lokal o powierzchni blisko 200 mkw znajduje się na parterze przy głównym ciągu komunikacyjnym. Przestronny, nowoczesny i jasny salon oferuje okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne  znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Michael Kors, Loretto, Perez i wiele innych. W salonie  można również zbadać wzrok, kupić soczewki kontaktowe oraz akcesoria okularowe. Kodano.pl to także największy sklep internetowy oferujący soczewki kontaktowe oraz okulary. Firma jest liderem w sprzedaży soczewek kontaktowych w Polsce i  Europie Środkowo-Wschodniej.
 
Reklama
Oprócz Kodano Optyk, do portfolio CH Plaza dołączyło również nowe studio florystyczne „Bukiet z Miłości”. Studio oferuje szeroką gamę usług florystycznych m.in. tworzenie autorskich i oryginalnych bukietów oraz wystroju wnętrz na różne okoliczności. Umowę najmu podpisano na minimum 3 lata.
 
Zarządca Centrum przedłużył umowę o współpracy z siecią drogerii Sephora. Dzięki temu salon tej znanej i lubianej przez klientów marki pozostanie w rzeszowskiej Plazie przez kolejne trzy lata.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Budowa Wisłokostrady idzie pełną parą

RZESZÓW. Prace przy realizacji jednej z największych inwestycji drogowych ostatnich lat w Rzeszowie idą pełną parą. Nie wykluczone, że budowę Wisłokostrady uda się zakończyć jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Wzrosły ceny mieszkań w Rzeszowie. Ile zapłacimy za metr kwadratowy?

RZESZÓW. Od początku roku ceny nowych mieszkań w stolicy Podkarpacia wzrosły o 2 % - tak wynika z danych platformy BIG DATA RynekPierwotny.pl.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim otwarto dwa nowe mosty

W Rudnej Małej pod Rzeszowem odbudowano dwa mosty drogowe, znajdujące się w ciągu drogi powiatowej Nr 1377R.

Rzeszów

Komunikacja miejska w okresie Świąt Wielkanocnych

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego przedstawił harmonogram kursowania autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.

Rzeszów

Biblioteka Nowa ma być wizytówką Rzeszowa i całego Podkarpacia. Rusza konkurs architektoniczny

RZESZÓW. W Rzeszowie powstanie nowoczesna bilbioteka, wzorowana na najlepszych tego typu obiektach z całego świata. Będzie kulturalną wizytówką, nie tylko stolicy regionu, ale również całego Podkarpacia. Jej projekt zostanie wybrany w drodze...

Rzeszów

Ponad 80 tys. pasażerów. Kolejny dobry wynik lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. 81 792 pasażerów skorzystało z oferty podrzeszowskiego lotniska w marcu br. To o ponad 21% więcej, niż w analogicznym miesiącu w ubiegłym roku.

Rzeszów

Dzieje się na budowie połączenia al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. We wschodniej części Rzeszowa trwa budowa drogi, która lepiej skomunikuje osiedla Słocina i Zalesie z centrum miasta.

Rzeszów

Ruszyła sprzedaż cegieł z dawnego stadionu Resovii

RZESZÓW. Rozpoczęła się sprzedaż cegieł pochodzących z wyburzonego stadionu przy ul. Wyspiańskiego 22. Za najtańszą zapłacimy 110 zł.

Reklama