Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Nowy, bezpłatny parking na osiedlu Mieszka I w Rzeszowie

Dodano: 14.08.2024 r. / Redakcja

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Przy ul. Dołowej, w pobliżu siedziby Sądu Rejonowego, uruchomiono nowy, bezpłatny parking dla zmotoryzowanych. Zarządza nim Miejska Administracja Targowisk i Parkingów w Rzeszowie.

Parking powstał na części trawiastego terenu, na którym kiedyś funkcjonowało targowisko. Jest bezpłatny, można z niego korzystać przez siedem dni w tygodniu.

Jak mówią pracownicy Miejskiej Administracji Targowisk i Parkingów w Rzeszowie, parking jest świetnym miejscem w niedzielę dla klientów targowiska przy ul. Dworaka. – Można tam zostawić samochód i na targowisko dojechać autobusem z pobliskiego przystanku na al. Rejtana.

W niedziele, z al. Rejtana na targowisko przy ul. Dworaka (w godz. od ok. 7 do ok. 13) kursują trzy linie: 7, 43 i 44.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa budowa hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie. Jesienią budynek będzie zadaszony

RZESZÓW. Prace przy budowie hali sportowej przy szkole na ul. Towarnickiego idą zgodnie z planem. Jesienią budynek będzie już zadaszony. 

Rzeszów

Rozpoczął się Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Na placu Farnym i na ul. Jagiellońskiej otwarto strefy relaksu

RZESZÓW. Tydzień Mobilności zakończy Dzień bez Samochodu, który odbędzie się 22 września.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Trzebosi. 20-letni kierowca trafił do szpitala

RZESZÓW. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjasniają policjanci z komisariatu w Sokołowie Młp.

Rzeszów

Bezpłatne warsztaty programistyczne dla dzieci i młodzieży. Trwają zapisy na 11. edycję "Koduj z Gigantami"

RZESZÓW. Akcja edukacyjna trwa od 3 do 25 września i odbywa się stacjonarnie w prawie 100 miastach w całej Polsce oraz online.

Rzeszów

Motocyklista najechał na krawężnik i się przewrócił, trafił do szpitala

RZESZÓW. 28-latek kierujący motocyklem, podczas wyprzedzania, najechał na krawężnik i się przewrócił. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Rzeszów

Nightskating. W sobotę ulicami Rzeszowa przejadą rolkarze

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Od nafty do leda”, a posiadacze najbardziej kreatywnych przebrań nawiązujących do motywu światła otrzymają atrakcyjne nagrody.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Zygmunta I Starego na ukończeniu

RZESZÓW. Prace zakończą się wcześniej niż zakładano. Na przebudowywanym odcinku ulicy ułożono ostatnią warstwę nowej nawierzchni.

Rzeszów

Skrzyżowanie ulic Lwowskiej i Mieszka I będzie przebudowane

RZESZÓW. We wtorek nastąpiło przekazanie terenu wykonawcy robót. Powstanie tam m.in. sygnalizacja świetlna.

Reklama