Rzeszów - Czwartek, 30.04.2026
Reklama

Nowy kierunek w ofercie lotów czarterowych z lotniska w Jasionce

Dodano: 14.06.2019 r.

fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
RZESZÓW. Na lotnisku w Jasionce rozpoczyna się okres rejsów czarterowych. Jedną z nowości będą loty do tureckiego Bodrum.

29 czerwca br. z portu lotniczego w Jasionce wystartuje samolot Airbus A320 w inauguracyjnym rejsie do tureckiego Bodrum. To nowy kierunek w ofercie lotów czarterowych z podrzeszowskiego lotniska.

W tym roku turyści mają do wyboru także loty do Grecji (Rodos - wylot w poniedziałek, Zakynthos - czwartek i Heraklion - niedziela) i Bułgarii (wtorek i piątek) oraz drugiej tureckiej destynacji - Antalyi (środa i sobota).

Wakacyjne pakiety z wylotem z Rzeszowa proponują wszyscy wiodący na polskim rynku touroperatorzy w tym Itaka, TUI, Coral, Grecos, Rainbow, Neckermann, Exim Tours i Prima Holiday. Ofertę słonecznych kierunków uzupełniają regularne loty do Aten (Ryanair) i Tel-Awiwu (LOT).
Reklama
„Każdego roku zabiegamy o to, by pasażerowie korzystający z lotniska w Jasionce mogli odkrywać nowe miejsca na świecie. Tureckie kurorty cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny. Wierzę, że Bodrum przypadnie do gustu turystom z Podkarpacia i sąsiednich regionów, którzy odlecą na wakacje z naszego lotniska” – mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Bodrum leży w południowo-zachodniej Turcji w prowincji Muğla, nad Morzem Egejskim, naprzeciw greckiej wyspy Kos. Piękne plaże, pełne złotego piasku to raj dla lubiących odpoczywać wśród słońca. Nocne życie przyciąga turystów spragnionych rozrywek.

Źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na osiedlu Słocina powstaną dwa mini ronda

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która wykona mini ronda na osiedlu Słocina. Inwestycja ma poprawić bezpieczeństwo i upłynnić ruch w tej części miasta.

Rzeszów

Testy nowego autobusu na ulicach Rzeszowa

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie przeprowadza testy nowoczesnego autobusu elektrycznego. Od kilku dni na ulicach miasta możecie spotkać pojazd BMC Procity+ 12M EV.

Rzeszów

16-letnia mieszkanka Rzeszowa potrącona na przejściu dla pieszych

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 16-letniej mieszkanki Rzeszowa na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Strażackiej. Poszkodowana z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Rzeszów

Biała Sobota w Podkarpackim Centrum Onkologii – bezpłatne badania dla kobiet i mężczyzn

RZESZÓW. Podkarpackie Centrum Onkologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie zachęca kobiety i mężczyzn do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych w ramach tzw. Białej Soboty.

Rzeszów

Zmiany w rozkładzie jazdy MPK. Od 1 marca nowa linia autobusowa

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o zmianach w rozkładzie jazdy rzeszowskiej komunikacji miejskiej, jakie zaczną obowiązywać od 1 marca 2026 r. Linia nr 26 zyska dodatkowe kursy, pilotażowo na ulice miasta wyjedzie...

Rzeszów

Otwarto nowy żłobek w Rzeszowie. Przybyło 190 miejsc dla maluchów [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. 25 lutego 2026 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego żłobka na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie. Dzięki nowej placówce przybyło kolejne 190 miejsc dla najmłodszych mieszkańców miasta.

Rzeszów

Ulice Ropczycka i Tarnowska w Rzeszowie zostaną połączone

RZESZÓW. „Połączymy ulice Ropczycką i Tarnowską. Będzie to duże ułatwienie dla mieszkańców osiedli Baranówka i Miłocin” – poinformował w mediach społecznościowych prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek.

Rzeszów

Sportowa inwestycja za ponad 2 mln zł przy VIII LO w Rzeszowie [wizualizacje]

RZESZÓW. Nowoczesne boiska, bieżnia lekkoatletyczna, skocznia do skoku w dal - m.in. w takie elementy wyposażony zostanie nowy obiekt sportowy, który powstanie przy VIII Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie. Wartość inwestycji przekracza 2...

Reklama