Rzeszów - Poniedziałek, 14.07.2025
Reklama

Nowy LIDL przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Znamy datę otwarcia

Dodano: /

RZESZÓW. Prace na budowie nowego sklepu spod szyldu LIDL są już na finiszu. Jak już wcześniej zapowiadaliśmy, klienci będą mogli zrobić w nim zakupy jeszcze przed świętami.

Nowy sklep popularnej marki powstaje w południowej części miasta, przy ul. Sikorskiego, pomiędzy ulicami Baśniową i Bajeczną. Powierzchnia obiektu to ponad 2000 mkw. Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking, który pomieści 100 samochodów. W sklepie zatrudnionych będzie ponad 30 pracowników.

Inwestor sfinansował również w całości budowę nowego skrzyżowania z sygnalizacją świetlną w rejonie marketu i dodatkowymi pasami ruchu, które mają ułatwić płynność ruchu w tym miejscu.

Budowa Lidla przy ul. Sikorskiego rozpoczęła się w maju br. Otwarcie zaplanowane jest na czwartek, 12 grudnia 2024 r.

Będzie to siódmy sklep sieci w stolicy Podkarpacia. W całej Polsce jest ich obecnie ponad 900.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę w Parku Papieskim kupimy żywność prosto od rolników

RZESZÓW. W najbliższą sobotę w Parku Papieskim odbędzie się inauguracja ekologicznego bazarku. W wydarzeniu weźmie udział około 100 producentów z Podkarpacia. Sobotni Bazarek organizowany jest we współpracy Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Rzeszów

Znamy wyniki RBO 2024. Mieszkańcy wybrali plażę nad Wisłokiem [LISTA ZADAŃ]

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa oddali rekordową liczbę głosów na projekty do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok – ponad 112 tys. Na ich realizację przeznaczono 9,4 mln zł.

Rzeszów

Na wybory parlamentarne komunikacją miejską za darmo

RZESZÓW. W niedzielę 15 października, w dniu wyborów do Sejmu i Senatu, w autobusach rzeszowskiej komunikacji miejskiej nie trzeba będzie kasować biletów.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Warszawskiej [ZDJĘCIA]

​RZESZÓW. Jesteście ciekawi jak przebiegają prace na jednej z największych inwestycji drogowych, trwających obecnie w Rzeszowie? Mamy dla Was zdjęcia z placu budowy.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Wólce Niedźwiedzkiej. Nie żyje 47-letni rowerzysta

RZESZÓW. W miejscowości Wólka Niedźwiedzka, ok 30 km od Rzeszowa, doszło do zderzenia samochodu osobowego z rowerzystą. Kierujący jednośladem zginął na miejscu.

Rzeszów

Nocne spotkania z nauką. Dla miłośników wiedzy oraz ludzi "ciekawych świata"

​RZESZÓW. W najbliższy piątek Politechnika Rzeszowska otworzy swoje laboratoria dla zwiedzających. Jedną z atrakcji wydarzenia będzie wyjątkowe widowisko pn. „Teatr wysokich napięć”, podczas którego wykorzystane zostaną jedne z największych w swoich klasach...

Rzeszów

Polecimy z Rzeszowa do Mediolanu. Nowe połączenie od listopada

 RZESZÓW/JASIONKA. Od 4 listopada Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają bezpośrednie połączenie na trasie Rzeszów - Mediolan – Rzeszów. Loty będą odbywały się raz w tygodniu, w soboty.

Rzeszów

Droga łącząca ul. Warszawską ze strefą Dworzysko. Konrad Fijołek: To szansa na kolejny skok rozwojowy naszego miasta

RZESZÓW. Znaczenie tej trasy dla układu drogowego w północnej części miasta oraz korzyści jakie przyniesie nowa inwestycja, podkreślał Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek podczas konferencji prasowej na terenie strefy ekonomicznej Dworzysko.

Reklama