Rzeszów - Środa, 14.05.2025
Reklama

Nowy LIDL przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Znamy datę otwarcia

Dodano: /

RZESZÓW. Prace na budowie nowego sklepu spod szyldu LIDL są już na finiszu. Jak już wcześniej zapowiadaliśmy, klienci będą mogli zrobić w nim zakupy jeszcze przed świętami.

Nowy sklep popularnej marki powstaje w południowej części miasta, przy ul. Sikorskiego, pomiędzy ulicami Baśniową i Bajeczną. Powierzchnia obiektu to ponad 2000 mkw. Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking, który pomieści 100 samochodów. W sklepie zatrudnionych będzie ponad 30 pracowników.

Inwestor sfinansował również w całości budowę nowego skrzyżowania z sygnalizacją świetlną w rejonie marketu i dodatkowymi pasami ruchu, które mają ułatwić płynność ruchu w tym miejscu.

Budowa Lidla przy ul. Sikorskiego rozpoczęła się w maju br. Otwarcie zaplanowane jest na czwartek, 12 grudnia 2024 r.

Będzie to siódmy sklep sieci w stolicy Podkarpacia. W całej Polsce jest ich obecnie ponad 900.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Każda inna, wszystkie równe!". W listopadzie pierwszy Kobiecy Kongres na Podkarpaciu

Kobiecy Kongres to platforma spotkań, wymiany doświadczeń i przede wszystkim miejsce do dyskusji na ważne dla kobiet tematy.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Strażowie. Nie żyje 78-letni mężczyzna

Mężczyzna wpadł pod przyczepę ciągnika rolniczego, który go omijał.

Rzeszów

Finał akcji patriotyczno - społecznej "Rzeszów dla Bohaterów '39"

RZESZÓW. Ponad 120 osób wzięło udział w finale akcji „Rzeszów dla Bohaterów ‘39”, która zorganizowana została w rzeszowskich restauracjach na początku września br.

Rzeszów

60 firm przedstawi swoje oferty na Targach Pracy w Rzeszowie

Jesienna edycja Targów Pracy będzie doskonałą okazją, by zapoznać się z ofertą prawie 60 pracodawców z różnych branż, złożyć dokumenty aplikacyjne czy odbyć rozmowę kwalifikacyjną.

Rzeszów

Jak będą jeździły autobusy na Wszystkich Świętych?

RZESZÓW.1 i 2 listopada ZTM tradycyjnie uruchomi linie specjalne oraz wprowadzi kilka zmian w kursach linii regularnych. 

Rzeszów

W sobotę bezpłatne badania dla kobiet w ZOZ nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Panie będą mogły m.in. skonsultować się z lekarzem dermatologiem i dietetykiem, wykonać badania EKG, mammografię oraz cytologię. Akcja jest częścią kampanii profilaktycznej „Zdrowa rodzina na jesień”.

Rzeszów

Projekt uchwały PiS ws. korków w mieście wykreślony. Tadeusz Ferenc: „W każdym dużym mieście są korki”

RZESZÓW. Choć radny Marcin Fijołek próbował ratować projekt uchwały, punkt został wykreślony z porządku obrad sesji Rady Miasta.

Reklama