Rzeszów - Piątek, 03.04.2026
Reklama

Nowy punkt drive-thru w Rzeszowie

Dodano: 02.11.2020 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. W Rzeszowie otwiera się piąty punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19. Na Podkarpaciu łącznie działa już 30 takich miejsc.

Od 3 listopada rozpoczyna pracę piąty punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19 w Rzeszowie. Znajduje się w Podkarpackim Centrum Genetycznym OncoGenLab przy ul. Leszka Czarnego 4d. Punkt będzie czynny w godzinach 10:00-12:00.

Pozostałe cztery punkty drvie-thru w Rzeszowie znajdują się przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzki Nr 2, Centrum Medycznym Medyk przy ul. Rejtana 53, przy rzeszowskim pogotowiu na ul. Poniatowskiego 4 oraz przy laboratorium Diagnostyka na terenie parkingu szpitala MSWiA na ul. Krakowskiej.

Podkarpacki oddział NFZ przypomina o kilku ważnych informacjach dotyczących punktów pobrań wymazów w kierunku COVID-19.
  1. Pacjenci mogą bezpłatnie wykonać badanie po uzyskaniu skierowania od lekarza rodzinnego,
  2. Wykaz nowych punktów oraz zmiany godzin ich pracy, można znaleźć na stronie pacjent.gov.pl oraz na bezpłatnej i czynnej całą dobę infolinii NFZ 800 190 590,
  3. Punkty pobrań mają różne godziny przyjmowania pacjentów, ale wszystkie działają cały tydzień, również w sobotę i niedzielę.
  4. Wybór konkretnego punktu pobrań należy wyłącznie do pacjenta,
  5. Do badania jest wystarczający dokument tożsamości ze zdjęciem.
 
 
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Do Rzeszowa dotarł pierwszy autobus na gaz

RZESZÓW. 60 autobusów gazowych Autosan zasili tabor MPK w Rzeszowie. Pierwszy z nich już został dostarczony.

Rzeszów

W święta zmiany terminu odbioru odpadów

RZESZÓW. MPGK Rzeszów poinformowało o zmianach terminów odbioru odpadów komunalnych w okresie Świąt Wielkanocnych.

Rzeszów

Pędził 208 km/h na rzeszowskim odcinku DK97

RZESZÓW. Rzeszowska grupa SPEED ponownie w akcji.

Rzeszów

W Rzeszowie kolejne przypadki łamania zakazów. 500 zł mandatu za spotkanie przy Lisiej Górze

RZESZÓW. W ciągu dwóch dni bieżącego tygodnia, rzeszowscy policjanci interweniowali 18 razy.

Rzeszów

Koronawirus. Studenci WSIiZ otrzymają wsparcie

RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządza w Rzeszowie zaoferowała pomoc socjalną dla studentów. 

Rzeszów

2,5 promila miał kierowca ujęty przez świadka na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, uniemożliwił kontynowanie jazdy pijanemu kierowcy peugeota. 

Rzeszów

Dostał 500 zł mandatu za bieganie nad Wisłokiem

RZESZÓW. Ponad 30 razy interweniowali rzeszowscy policjanci w miniony weekend w związku ze zgłoszeniem naruszeń obowiązujących ograniczeń.

Rzeszów

Teatr im. Wandy Siemaszkowej szyje maseczki

RZESZÓW. Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie włączył się w akcję "Maseczki dla Łańcuta”. Krawcowe szyją maseczki z materiałów dostarczonych przez wolontariuszy.

Reklama