Rzeszów - Wtorek, 16.12.2025
Reklama

Nowy radiowóz dla policjantów z Trzebowniska

Dodano: 23.01.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
TRZEBOWNISKO. Policjanci z Trzebowniska otrzymali nowy samochód. To oznakowany radiowóz marki Opel Mokka. Jego zakup jest wspólną inwestycją władz samorządu gminy Trzebownisko oraz Policji. Nowy radiowóz przeznaczony będzie dla dzielnicowych z komisariatu.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzebownisku otrzymali nowy samochód. Przekazany policjantom oznakowany radiowóz opel mokka został w połowie sfinansowany przez władze gminy Trzebownisko.

Dwa lata temu policjanci z komisariatu w Trzebownisku otrzymali dwa nowe oznakowane radiowozy, w zakupie których również partycypowały władze samorządowe.

Wczoraj Wójt Gminy Trzebownisko Lesław Kuźniar wspólnie z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektorem Tadeuszem Szymankiem i Komendantem Miejskim Policji w Rzeszowie  inspektorem Bogusławem Kanią oficjalnie przekazali samochód policjantom z komisariatu w Trzebownisku.

Opel mokka to nowoczesny radiowóz wyposażony w benzynowy silnik o pojemności 1,4 litra i mocy 110 km, dysponujący napędem 4x4 i z uwagi na zwiększony prześwit umożliwiający dojazd do miejsc trudno dostępnych. Radiowozy w codziennej służbie wykorzystywać będą dzielnicowi.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W piątek ostatni przejazd Rzeszowskiej Masy Krytycznej w tym roku

RZESZÓW. Przejazd rowerzystów ma ruszyć o 18 z rzeszowskiego Rynku i potrwać około dwie i pół godziny (zbiórka na pół godziny wcześniej).

Rzeszów

Gmina Świlcza przekaże grunty pod budowę szpitala uniwersyteckiego

RZESZÓW. W przyszłą środę Uniwersytet Rzeszowski podpisze umowę z gminą Świlcza o przekazaniu gruntów pod budowę szpitala uniwersyteckiego.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną kolejne ścieżki rowerowe

RZESZÓW. W przyszłym roku miasto planuje utworzenie kilku kolejnych ścieżek rowerowych.

Rzeszów

Ulica Podleśna będzie oświetlona

RZESZÓW. Ruszył przetarg na oświetlenie ulicy Podleśnej na osiedlu Budziwój. Inwestycja ma powstać najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Rzeszów

Powstanie Społeczna Rada Kultury pod patronatem prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Pod auspicjami prezydenta Rzeszowa powstanie Społeczna Rada Kultury, organ doradczo-opiniotwórczy, który będzie wspierał inicjatywy kulturalne.

Rzeszów

Rzeszowski "Medyk" rusza z akcją szkoleń z pierwszej pomocy

RZESZÓW. Uczestnicy dowiedzą się też, jak dbać o własne zdrowie, będą mieli okazję wykonać podstawowe badania czy zaszczepić się. Prozdrowotne działania placówki wspiera m.in. prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski z grantem na badania nad uzależnieniem od e-papierosów

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski przeprowadzi badania nad cytyzyną, substancją, która może być pomocna w walce z uzależnieniem od e-papierosów.

Rzeszów

Już w sobotę otwarcie pijalni czekolady w Rzeszowie

RZESZÓW. Na najbliższą sobotę planowane jest otwarcie pijalni czekolady w Millenium Hall. Na wielbicieli słodkości czekają liczne atrakcje, m.in. największa w Polsce czekoladowa fontanna.

Reklama