Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

Nowy radiowóz dla policjantów z Trzebowniska

Dodano: 23.01.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
TRZEBOWNISKO. Policjanci z Trzebowniska otrzymali nowy samochód. To oznakowany radiowóz marki Opel Mokka. Jego zakup jest wspólną inwestycją władz samorządu gminy Trzebownisko oraz Policji. Nowy radiowóz przeznaczony będzie dla dzielnicowych z komisariatu.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzebownisku otrzymali nowy samochód. Przekazany policjantom oznakowany radiowóz opel mokka został w połowie sfinansowany przez władze gminy Trzebownisko.

Dwa lata temu policjanci z komisariatu w Trzebownisku otrzymali dwa nowe oznakowane radiowozy, w zakupie których również partycypowały władze samorządowe.

Wczoraj Wójt Gminy Trzebownisko Lesław Kuźniar wspólnie z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektorem Tadeuszem Szymankiem i Komendantem Miejskim Policji w Rzeszowie  inspektorem Bogusławem Kanią oficjalnie przekazali samochód policjantom z komisariatu w Trzebownisku.

Opel mokka to nowoczesny radiowóz wyposażony w benzynowy silnik o pojemności 1,4 litra i mocy 110 km, dysponujący napędem 4x4 i z uwagi na zwiększony prześwit umożliwiający dojazd do miejsc trudno dostępnych. Radiowozy w codziennej służbie wykorzystywać będą dzielnicowi.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dzień Serca online i na rzeszowskim Rynku [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. W niedzielę, 27 września 2020 r. na rzeszowskim Rynku odbędzie się finał tegorocznej edycji Dnia Serca. Niedzielne wydarzenie poprzedzi cykl spotkań online ze specjalistami...

Rzeszów

Sprzedawał podrobioną odzież znanych marek na giełdzie samochodowej

RZESZÓW. 20-latek z Nowego Sącza odpowie za handel podrobionymi ciuchami światowych marek. Mężczyzna sprzedawał towar na giełdzie samochodowej w Rzeszowie.

Rzeszów

#JestemNaBecieNaCałymŚwiecie, czyli dwunasta edycja InternetBeta w wersji online

RZESZÓW. Choć rok 2020 zaskoczył wszystkich i pokrzyżował różne plany, w rozkładzie jazdy tegorocznych konferencji branżowych nie mogło zabraknąć Bety. 

Rzeszów

Kierował samochodem mając 4 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

RZESZÓW. Świadkowie uniemożliwili jazdę 47-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który mając 4 promile alkoholu we krwi prowadził samochód. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Rzeszów

Masz pomysł na innowacje w Rzeszowie? Zgłoś go do Urban Lab

RZESZÓW. Laboratorium miejskie zbiera pomysły na innowacje, które przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

InternetBeta 2020 online i bezpłatnie

RZESZÓW. W związku z obecną sytuacją, tegoroczna edycja konferencji InternetBeta odbędzie się w całości online, a udział w konferencji jest bezpłatny.

Rzeszów

Od 1 października większa strefa płatnego parkowania. Ruszyła sprzedaż abonamentów

RZESZÓW. Od 1 października w Rzeszowie zacznie funkcjonować szersza strefa płatnego parkowania, powiększona o osiedla 1000-lecia oraz Grota-Roweckiego.

Rzeszów

Startuje 3-dniowy festiwal piwa na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W dniach 11 - 13 września 2020 r. w stolicy Podkarpacia odbędzie się wyjątkowy festiwal piw rzemieślniczych.

Reklama