Rzeszów - Sobota, 31.05.2025
Reklama

Nowy system parkowania w rzeszowskiej Plazie

Dodano: /

Parking wielopoziomowy w CH Plaza Rzeszów / fot. Archiwum RESinet.pl
Parking wielopoziomowy w CH Plaza Rzeszów / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W poniedziałek, 16 września 2024 r. uruchomiony zostanie system parkometrów i dozoru parkingów w centrum handlowym Plaza. Obejmie on wszystkie strefy parkingowe Centrum. Dla zmotoryzowanych klientów dostępnych będzie 9 parkometrów.

„Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, po licznych zgłoszeniach o problemie zajmowanych przez wiele godzin miejsc parkingowych, zarządca CH Plaza Rzeszów postanowił wprowadzić nowoczesny system parkingowy. Zapewni on większą dostępność miejsc parkingowych dla klientów, jednocześnie ograniczając możliwość pozostawania aut osobom załatwiającym różne sprawy w okolicznych urzędach i firmach” – czytamy w komunikacie Centrum Handlowego Plaza Rzeszów.

Podobne rozwiązanie tuż przed wakacjami wprowadził sąsiadujący z Plazą hipermarket E.Leclerc.

Parking w rzeszowskiej Plazie obsługuje firma Apcoa, która na terenie Rzeszowa zarządza już wieloma innymi parkingami. Klienci mogą korzystać z tradycyjnych parkometrów lub z aplikacji mobilnej. Dostępnych jest 9 parkometrów. Znajdują się one przy wejściach do Centrum oraz na parkingu wielopoziomowym. Nie ma konieczności zostawiania biletu na szybą samochodu. Wystarczy zarejestrować swój pojazd w parkometrze lub korzystając z aplikacji APCOA FLOW dla systemu Android i iOS.

Reklama

– Od dłuższego czasu przygotowywaliśmy się do wprowadzenia rozwiązania, które już stosuje nasz sąsiad – hipermarket E.Leclerc. Wprowadzenie nowoczesnego systemu parkowania spowodowane jest tym, że chcemy zagwarantować miejsca parkingowe, a tym samym swobodny dostęp do naszej oferty Klientom – tłumaczy Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Pierwsze 3 godziny za korzystanie z parkingu CH Plaza jest bezpłatne. Każda kolejna rozpoczęta godzina kosztuje 5 zł. Dodatkowo w ofercie będzie możliwość zapłacenia za całą dobę lub miesiąc parkowania. Pracownicy Centrum mogą korzystać ze specjalnych abonamentów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ceny za odbiór śmieci wzrosną od 1 marca. Radni przyjęli uchwałę

RZESZÓW. Wyższe ceny za odbiór odpadów zaczną obowiązywać od 1 marca. 

Rzeszów

Siatkarze z Rzeszowa zdobywają trzy punkty w Olsztynie

RZESZÓW. MVP spotkania został Zbigniew Bartman.

Rzeszów

Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne. Przetarg ruszy w styczniu?

RZESZÓW. Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego i przebudowa dworca PKP ma się zakończyć do 2023 roku.

Rzeszów

Klasztor oo. Dominikanów wprowadził możliwość składania datków drogą bezgotówkową

RZESZÓW. „Jeżeli ktoś chciałby w taki sposób złożyć ofiarę, to może skorzystać z terminalu płatniczego” – mówi przeor klasztoru.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska otworzyła nowy obiekt

RZESZÓW. Nowa pracownia Centrum Fizjoterapii i Sportu mieści się w budynku "J", przy ulicy Podkarpackiej 1.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów powalczy o punkty z drużyną z Olsztyna

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów, w środę o godz. 17.30 zagrają na wyjeździe z Indykpolem AZS-em Olsztyn.

Rzeszów

Rzeszów na podium w walce o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”

RZESZÓW. Konkurs wygrała Bielsko-Biała, i to ona uzyskała tytuł „Świetlnej Stolicy Polski".

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Innowacji stworzyło sieć laboratoriów badawczych

RZESZÓW. Podkarpackie Centrum Innowacji stworzyło Podkarpacką Sieć Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących.

Reklama