Rzeszów - Poniedziałek, 15.12.2025
Reklama

Od 1 lutego zmiana rozkładu jazdy kilku linii MPK

Dodano: 30.01.2024 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Od 1 lutego 2024 r. nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy czterech linii komunikacji miejskiej - nr 8, 20, 52 i 57.

Zgodnie z informacją przekazaną przez Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od najbliższego czwartku, na liniach nr 8, 20 i 57 obowiązywać będzie dodatkowy przystanek Warszawska / Bażantowa 10. Z kolei przystanki „Warszawska / Łowiecka 10” oraz „Warszawska granica 12” zmienia nazwy na „ Warszawska / Łowiecka 12” oraz „Warszawska granica 14”.

W dni powszednie, kurs linii nr 8 z przystanku Sikorskiego MPGK z godziny 4:46 zostaje przyspieszony na godzinę 4:31. Ponadto uruchomiona zostanie dodatkowa para kursów tej linii: o godz. 23:11 z przystanku „Warszawska / Borowa” w kier. Sikorskiego oraz o godz. 0:01 z przystanku „Sikorskiego MPGK” w kier. Warszawskiej.

Na linii nr 52 przystanki Zaczernie Cyfrowafoto 01/02 otrzymają nazwy Zaczernie MPP Colorland 01/02. Od 1 lutego zawieszone zostaną cztery kursy tej linii: o godz. 13:15, 21:15 w kier. Zaczernia oraz 14:15, 22:15 w kier. Bardowskiego.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowe wiaty przystankowe i przebudowa zatok w Rzeszowie

RZESZÓW. Przy rzeszowskich ulicach zamontowanych zostanie kolejnych 77 nowych wiat przystankowych. Przebudowanych zostanie także część zatok autobusowych.

Rzeszów

Posadzą blisko 1300 nowych drzew w Rzeszowie

RZESZÓW. Będą to m.in.: lipy drobnolistne, dęby szypułkowe, tulipanowce amerykańskie i platany klonolistne.

Rzeszów

Dziś utrudnienia w ruchu. Przez ulice Rzeszowa przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Korowód wyruszy około godz. 16:30 z Rynku i przejdzie ulicami Rzeszowa na miasteczko akademickie Politechniki Rzeszowskiej. Część ulic zostanie całkowicie zamknięta.

Rzeszów

"Rowerowy Maj" w Rzeszowie. Uczniowie dbają o środowisko i walczą o nagrody

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia dołączyła do tegorocznej edycji kampanii „Rowerowy Maj”. Jej celem jest promocja ekologicznego transportu, a korzystanie z rowerów, hulajnóg, czy deskorolek będzie nagradzane. 

Rzeszów

Nowe, ekologiczne autobusy komunikacji miejskiej dla Rzeszowa

RZESZÓW. Komunikacja miejska w Rzeszowie wzbogaci się wkrótce o 14 nowych autobusów gazowych i elektrycznych. Pojazdy dostarczą Autosan z Sanoka i Solaris z Bolechowa.

Rzeszów

Zmiana rozkładu jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Od środy, 4 maja zmianie ulegną rozkłady jazdy autobusów linii 0A, 0B, 18, 19, 39, 44, 53, N1, N2, N3 kursujących ulicą Grottgera i Pl. Kilińskiego.

Rzeszów

Zielona inwestycja na osiedlu Nowe Miasto

RZESZÓW. Łąka kwietna, rabata bylinowa i zakątki tematyczne – to elementy, które wypełnią nową przestrzeń rekreacyjną, która powstanie na osiedlu Nowe Miasto.

Rzeszów

Ruszył przetarg na dokumentację dla budowy kładki na osiedlu Drabinianka

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dla budowy kładki pieszo-rowerowej nad rzeką Strug na osiedlu Drabinianka.

Reklama