Rzeszów - Czwartek, 01.01.2026
Reklama

Od 1 października zmiany w rozkładach jazdy pięciu linii MPK

Dodano: 29.09.2025 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Zgodnie z informacją przekazaną przez Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 1 października 2025 roku zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr.: 18, 19, 24, 41, 26.

Na linii nr 18 będzie obowiązywał dodatkowy 3-minutowy postój na przystanku „Wyzwolenia WORD” od godz. 22.59 do godz. 23.02. Zmiana ta ma na celu umożliwienie pasażerom przesiadki z autobusu linii nr 54, w kierunku osiedla Baranówka.

Na liniach 19 oraz 24 będzie funkcjonował nowy przystanek „Miłocińska/Laurowa 02” w kierunku centrum miasta.

W dni robocze autobus linii nr 41 będzie miał o 5 minut opóźniony kurs w kierunku osiedla Załęże - z godz. 15.30 na godz. 15.35.

Na linii nr 26 przekierowano w dni robocze część kursów, które kończyły / rozpoczynały trasę na ul. Krakowskiej (granica) do ul. Biznesowej.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

„Dzikie życie w wielkim mieście”. Ruszył wspólny zielony projekt Rzeszowa i Łucka

RZESZÓW. Podczas wtorkowej konferencji prasowej w rzeszowskim ratuszu, przekazano szczegóły dotyczące projektu pn. „Dzikie życie w wielkim mieście: ochrona i promocja dzikiej przyrody i różnorodności biologicznej w Łucku i Rzeszowie”.

Rzeszów

ZOBACZ. Na os. Pobitno powstaje jeden z największych parków kieszonkowych

RZESZÓW. Urządzenia do ćwiczeń dla dzieci, scena plenerowa i plac zabaw – to część elementów, które pojawią się w jednym z największych tegorocznych parków kieszonkowych w Rzeszowie.

Rzeszów

Dodatkowe połączenie z Jasionki do stolicy Włoch

RZESZÓW/JASIONKA. Od 29 października samoloty Wizz Air latają trzy razy w tygodniu z podrzeszowskiej Jasionki do Rzymu.

Rzeszów

Kwesta albertyńska na rzeszowskich cmentarzach

RZESZÓW. W dniach 1 i 2 listopada odbędzie się coroczna kwesta Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie. Środki zebrane do puszek przekazane zostaną na realizowane przez organizację działania wspierające...

Rzeszów

Włamanie do baru w centrum Rzeszowa. Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku

RZESZÓW. Podejrzany 24-latek przyznał się do winy i poddał się dobrowolnej karze.

Rzeszów

Nowa siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Rzeszowie oraz PCPR

RZESZÓW. Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Rzeszowie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie funkcjonują już w nowym miejscu.

Rzeszów

Przyjechał do przychodni na podwójnym gazie. Miał ponad 2 promile i był agresywny

RZESZÓW. 33-letni mieszkaniec Rzeszowa za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Rzeszów

Wiemy, kto i za ile ozdobi świątecznie Rzeszów w tym sezonie

RZESZÓW. Nieco ponad 1,1 mln zł będzie kosztować świąteczne udekorowanie Rzeszowa. Ratusz wybrał już wykonawcę. Miasto rozbłyśnie świątecznie już 6 grudnia.

Reklama