Rzeszów - Sobota, 21.03.2026
Reklama

Od 1 stycznia zmiany w rozkładach kilku linii MPK

Dodano: 23.12.2024 r. / Redakcja

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował o zmianach w rozkładach jazdy, jakie nastąpią z dniem 1 stycznia 2025 roku na liniach: 19, 44, 46 i 58.

„Dziewiętnastka” będzie miała wydłużone kursy do ul. Miłocińskiej w dni powszednie o godz. 19:50, 20:50, 21:50, 22:50, 23:50.

Na linii nr 44 wydłużona zostanie część kursów do ul. Kielnarowej Królki. Nastąpią również zmiany w godzinach odjazdu autobusów tej linii.

Styczniowe zmiany obejmą również kursy linii 46. Autobusy tej linii nie będą zatrzymywać się na przystankach w Malawie we wszystkich realizowanych do Albigowej kursach. Nastąpi również wydłużenie części kursów do Albigowej w dni powszednie pozaszkolne (5:00, 6:00, 14:30, 15:40).

Z kolei linia 58 wzbogacona zostanie o dodatkowy kurs z Hermanowej w dni powszednie szkolne/pozaszkolne (5:17/5:16). Wprowadzone zostaną również zmiany godzin odjazdów.

Szczegóły nowego rozkładu jazdy, który będzie obowiązywał od 1 stycznia 2025 r. zostaną opublikowane na stronie internetowej Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie w dniu 27 grudnia br.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa skrzyżowania ul. Lwowskiej z ul. Mieszka I [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. O jego przebudowę apelowali mieszkańcy os. Mieszka I. 

Rzeszów

Zabytkowe pojazdy na rzeszowskim Rynku [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Za nami 24. edycja Podkarpackiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. W sobotę, 5 sierpnia zabytkowe pojazdy można było podziwiać na rzeszowskim Rynku. Mamy dla Was porcję zdjęć z konkursu elegancji.

Rzeszów

Rekordowy lipiec na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Ponad 120 tys. podróżnych skorzystało z oferty Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka w lipcu. To wynik o 15 procent lepszy od poprzedniego, osiągniętego w czerwcu br.

Rzeszów

Aktywna sobota z ramach Festiwalu Dziedzictwa Kresów. Bezpłatny szynobus z Rzeszowa

W sobotę, 5 sierpnia w ramach festiwalu zaplanowano rajd rowerowy oraz piknik kolejowy. 

Rzeszów

Będzie nowa ścieżka pieszo-rowerowa przy ul. Odrzykońskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje ścieżki pieszo-rowerowe po obu stronach ul. Odrzykońskiej na osiedlu Kotuli. Umowa ma zostać podpisana w połowie sierpnia.

Rzeszów

Podkarpacki Rajd Pojazdów Zabytkowych. W sobotę konkurs elegancji na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Zabytkowe pojazdy będzie można podziwiać w godz. 14:00 - 16:00.

Rzeszów

Festiwal rowerowy po raz 3. w Rzeszowie

RZESZÓW. Tegoroczna edycja festiwalu skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, dla których zostały przygotowane konkurencje takie jak zawody na Pumptracku na osiedlu Baranówka oraz zawody MTB na rzeszowskich Bulwarach.

Rzeszów

Połączenie ul. Błogosławionej Karoliny z ul. Dynowską i Czudecką na ukończeniu

RZESZÓW. Inwestycję realizuje firma Strabag. Droga ma być ukończona wczesną jesienią tego roku, najprawdopodobniej już końcem września.

Reklama