Rzeszów - Czwartek, 03.07.2025
Reklama

Od 1 stycznia zmiany w rozkładach kilku linii MPK

Dodano: /

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował o zmianach w rozkładach jazdy, jakie nastąpią z dniem 1 stycznia 2025 roku na liniach: 19, 44, 46 i 58.

„Dziewiętnastka” będzie miała wydłużone kursy do ul. Miłocińskiej w dni powszednie o godz. 19:50, 20:50, 21:50, 22:50, 23:50.

Na linii nr 44 wydłużona zostanie część kursów do ul. Kielnarowej Królki. Nastąpią również zmiany w godzinach odjazdu autobusów tej linii.

Styczniowe zmiany obejmą również kursy linii 46. Autobusy tej linii nie będą zatrzymywać się na przystankach w Malawie we wszystkich realizowanych do Albigowej kursach. Nastąpi również wydłużenie części kursów do Albigowej w dni powszednie pozaszkolne (5:00, 6:00, 14:30, 15:40).

Z kolei linia 58 wzbogacona zostanie o dodatkowy kurs z Hermanowej w dni powszednie szkolne/pozaszkolne (5:17/5:16). Wprowadzone zostaną również zmiany godzin odjazdów.

Szczegóły nowego rozkładu jazdy, który będzie obowiązywał od 1 stycznia 2025 r. zostaną opublikowane na stronie internetowej Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie w dniu 27 grudnia br.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Mostem Załęskim pojedziemy jeszcze w tym miesiącu. Kończy się I etap budowy Wisłokostrady

RZESZÓW. Prace przy zakończeniu I etapu budowy Wisłokostrady, czyli drogi od al. Tadeusza Rejtana do ul. gen. Maczka są już na finiszu. Jak zapewnia Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek, jeszcze w tym miesiącu...

Rzeszów

Nowe połączenie lotnicze z Rzeszowa do Grecji

SkyUp Airlines uruchomiło nowe, regularne połączenie lotnicze z Portu Lotniczego Rzeszów–Jasionka do greckiego Heraklionu – serca słonecznej Krety. Loty odbywają się we wtorki.

Rzeszów

Zdewastował autobus miejski, miał ponad 2,5 promila alkoholu

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca województwa lubuskiego, który uszkodził autobus komunikacji miejskiej. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Straty oszacowano na blisko 50 tys. zł.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na torach w Boguchwale. Nie żyje mężczyzna

BOGUCHWAŁA. Rzeszowscy policjanci pracują nad ustaleniem szczegółów tragicznego zderzenia, do którego doszło dziś rano na torach kolejowych w Boguchwale. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz pociąg.

Rzeszów

Kilka rzeszowskich dróg osiedlowych zyska nowe nawierzchnie asfaltowe

RZESZÓW. Nowe asfaltowe nawierzchnie będą już niedługo układane m.in. na ul. Śnieżnej na os. Budziwój, ul. Dębickiej na os. Przybyszówka, ul. Kalinowej na os. Bzianka.

Rzeszów

Rekordowa frekwencja w głosowaniu na projekty w ramach RBO 2026

RZESZÓW. „Mamy rekord!! Takiego Waszego zaangażowania w Rzeszowski Budżet Obywatelski jeszcze nigdy nie było!” – napisał Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek w mediach społecznościowych po zakończeniu głosowania.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana terminu wprowadzenia nowej organizacji ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej

RZESZÓW. W związku z czwartkowymi ulewnymi deszczami Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie zmienia termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego.

Rzeszów

Rusza sezon letni na basenach otwartych w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend będzie można schłodzić się w wodach basenów otwartych Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jałowego.

Reklama