Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Od 18 marca zmiany w rozkładzie kilku głównych linii komunikacji miejskiej. Linia 53 zawieszona

Dodano: 17.03.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o zmianach w kursowaniu części linii autobusowych, jakie zaczną obowiązywać od 18 marca. Zawieszono także linię nr 53.

Z powodu zamknięcia placówek oświatowych i kulturalnych oraz wielu instytucji w Rzeszowie, w ramach działań profilaktycznych mających zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa od 18 marca 2020 r. do odwołania autobusy linii 0A, 0B, 13, 17, 18, 19 i 34 w dni powszednie kursować będą wg sobotniego rozkładu jazdy.

Ponadto ze względu na zawieszenie działalności portu lotniczego Rzeszów-Jasionka wstrzymane zostaje kursowanie linii 53.

Autobusy na pozostałych liniach nadal kursować będą wg rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze w okresie ferii i wakacji szkolnych (nie będą realizowane kursy oznaczone literką „s – kursuje w dni nauki szkolnej)”.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wraca temat parkingu dla samochodów przewożących niebezpieczne odpady

RZESZÓW. Urząd Marszałkowski kieruje do ratusza pismo o wydanie opinii nt. umieszczenia parkingu dla samochodów przewożących odpady niebezpieczne na terenie MPGK.

Rzeszów

Jak spędzić ferie na sportowo w Rzeszowie?

RZESZÓW. 13 stycznia ruszają „Ferie na sportowo", zorganizowane przez Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie.

Rzeszów

Kursy komunikacji miejskiej podczas Święta Trzech Króli

RZESZÓW. Dnia 6 stycznia br. (poniedziałek) autobusy kursować będą według świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Sprawcy oszust internetowych z zarzutami. Wyłudzali pieniądze w zamian za dokumenty, których nie dostarczali

RZESZÓW. Pokrzywdzeni dokonywali wpłat ustalonych sum pieniężnych na podane przez sprawców numery kont bankowych. Podejrzani wielokrotnie żądali dodatkowych wpłat.

Rzeszów

Orszak Trzech Króli 2020. Tegoroczną nowością będzie śpiewany scenariusz

RZESZÓW. Hasłem tegorocznego Orszaku Trzech Króli będą słowa kolędy: „Cuda, cuda ogłaszają”. 

Rzeszów

20 najchętniej czytanych artykułów na RESinet.pl w 2019 roku

RZESZÓW. Prezentujemy listę 20-stu najchętniej czytanych artykułów na naszym portalu w 2019 roku.

Rzeszów

Zaginął 22-letni Ukrainiec. Ostatnio mieszkał w Rzeszowie

RZESZÓW. Od 26 grudnia nikomu nie udało się z nim skontaktować.

Rzeszów

Pierwsza rzeszowianka, urodzona w 2020 roku, przyszła na świat kwadrans po północy

RZESZÓW. Pierwszy rzeszowianka uroczona w 2020 r. przyszła na świat 1 stycznia o godz. 0:15.

Reklama