Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Oficjalne inauguracje roku akademickiego na rzeszowskich uczelniach

Dodano: 23.09.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Najwcześniejszą inaugurację roku akademickiego 2019/2020 organizuje Uniwersytet Rzeszowski. Poznaj daty obowiązujące na pozostałych rzeszowskich uczelniach.

Uroczysta Inauguracja 69. roku akademickiego 2019/2020 na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się w dniu 11 października 2019 r. (piątek) o godz. 11:00 w auli V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym przy al. Powstańców Warszawy 12 w Rzeszowie.

Msza inauguracyjna odbędzie się w dniu 4 października 2019 r. (piątek) o godz. 18:00 w kościele pw. św. Jacka oo. Dominikanów, ul. Dominikańska 15 w Rzeszowie. 

Z kolei inauguracja roku akademickiego w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się 3 października (czwartek), o godz. 11.00, w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej.

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oficjalną inaugurację roku akademickiego 2019/2020 zaplanowało w sobotę 5 października 2019 roku o godzinie 11:00 w siedzibie uczelni w Rzeszowie, przy ul. Cegielnianej 14.

Najwcześniej inauguracje organizuje Uniwersytet Rzeszowski. Uroczystości rozpoczną się 1 października o godz. 11.00 w auli przy ul. Rejtana 16c.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W rzeszowskim salonie Harleya-Davidsona i Yamahy sezon letni rozpoczynają dniem otwartym

RZESZÓW. Będzie dzień otwarty połączony m.in. ze wspólnym grillowaniem.

Rzeszów

Rzeszów będzie miał dwie nowe ulice

RZESZÓW. Jedna z ulic znajdzie się na osiedlu Franciszka Kotuli, druga na os. Przybyszówka.

Rzeszów

Stowarzyszenie Polski Instytut Praw Głuchych ws. darmowych biletów: podstawa prawna jest

RZESZÓW. Stowarzyszenie Polski Instytut Praw Głuchych  apeluje o ponowne rozpatrzenie petycji.

Rzeszów

Zapadł wyrok w sprawie w sprawie zabójstwa przy ul. Sobieskiego w Rzeszowie

RZESZÓW. Po sześciomiesięcznym procesie sądowym znamy wyrok – 25 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Czarny bez z Rzeszowa najpiękniejszym drzewem w Polsce

RZESZÓW. W konkursie wzięło udział 16 innych drzew z polskich miast.

Rzeszów

Postawiono zarzuty 23-latkowi, który zrzucił hulajnogę Blinkee z mostu

RZESZÓW. Wartość strat została oszacowana na kwotę 3075 zł.

Rzeszów

Bezpłatne warsztaty informatyczne dla osób powyżej 50 roku życia

RZESZÓW. Warsztaty są bezpłatne, a o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Reklama