Rzeszów - Piątek, 20.02.2026
Reklama

Okrągła kładka nad al. Piłsudskiego do remontu. Ruszył przetarg

Dodano: 21.02.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie kładki nad al. J. Piłsudskiego. Po podpisaniu umowy, wykonawca będzie miał 2 miesiące na realizację prac.

Przyszedł czas na remont okrągłej kładki nad Aleją Józefa Piłsudskiego, jej aktualny stan eksploatacyjny zobligował Ratusz do rozpoczęcia przetargu.

Przed przyszłym wykonawcą stawiane są trzy główne cele, chodzi o demontaż drewnianej obudowy balustrady schodów, kładki i pochylni; wykonanie oraz montaż nowych balustrad, schodów oraz pochylni oraz impregnacja drewnianych elementów kładki.

W Ratuszu słyszymy, że podczas remontu kładka będzie dostępna dla mieszkańców.

Otwarcie ofert wykonawców planowane jest na 11 marca br., natomiast czas realizacji inwestycji wynosi 2 miesiące od dnia podpisania umowy ze zwycięzcą przetargu. Na remont kładki Ratusz zapisał w budżecie miasta 128 tys. zł.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

3-miesięczny areszt dla nożownika z Nowego Miasta

RZESZÓW. Zarzut usiłowania rozboju usłyszał 24-latek, który grożąc nożem żądał pieniędzy od kilku przypadkowych osób na Nowy Mieście. Mężczyzna spędzi 3 miesiące w areszcie. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do...

Rzeszów

Sukces Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Kolegum Nauk Medycznych UR uzyskało certyfikat ośrodka referencyjnego ISPAD dla KNM UR.

Rzeszów

Ciało 57-latka na klatce w bloku przy ul. Krakowskiej

RZESZÓW. W jednym z bloków przy ul. Krakowskiej znaleziono ciało 57-letniego mieszkańca Rzeszowa. Lekarz stwierdził jego zgon. Policjanci zatrzymali 36-letniego syna zmarłego.

Rzeszów

Nowe połącznie z Jasionki. Od listopada polecimy do Holandii

RZESZÓW. Nowy przewoźnik, Wizz Air wchodzi do Jasionki uruchomiając już tej jesieni połączenia z Rzeszowa do Eindhoven. Pierwsze loty już w listopadzie.

Rzeszów

"Żądamy zakończenia plandemii!". W sobotę manifestacja koronsceptyków w Rzeszowie

RZESZÓW. W sobotę w Rzeszowie odbędzie się manifestacja pod hasłem „Obrony Wolności w Polsce.”.

Rzeszów

Nowe Miasto: 24-latek groził nożem przechodniom i żądał pieniędzy

RZESZÓW. Nożownika obezwładnił kurier - który również został przesz niego zaatakowany - i przekazał go Policji.

Rzeszów

WSIiZ zainaugurowała nowy rok akademicki

RZESZÓW. Pond 6000 studentów rozpoczęło naukę na studiach I i II stopnia oraz na studiach dyplomowych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Koronawirus w Katedrze Rzeszowskiej. 6 osób zakażonych

RZESZÓW. U 6 osób z Katedry Rzeszowskiej potwierdzono obecność koronawirusa. Chodzi o 3 księży i 3 siostry zakonne.

Reklama