Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Ostatni test siatkarzy Resovii przez startem sezonu

Dodano: 17.10.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Turniejem o Puchar Prezydenta Miasta Krosna zakończą przygotowanie do sezonu siatkarze Asseco Resovii Rzeszów.

Siatkarze Asseco Resovii kończą serię gier kontrolnych przed nowym sezonem w PlusLidze. W środę pokonali we własnej hali ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:1, choć już po trzech setach prowadzili 3:0. Trenerzy umówili się jednak na dodatkową, czwartą partię, która padła łupem gości.

Kolejnym i ostatnim sprawdzianem dla Asseco Resovii będzie Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna, który zostanie rozegrany w piątek i w sobotę. W pierwszym dniu rzeszowianie zmierzą się z MKS-em Będzin w meczu półfinałowym (godz. 19). W sobotę zmierzą się w meczu  finałowym (godz. 17) lub o 3. miejsce (godz. 14.30) ze zwycięzcą z pary Cerrad Enea Czarni Radom – GKS Katowice.

Do Krosna wraz z zespołem pojadą już Kanadyjczyk Nicolas Hoag i Marcin Komenda, którzy tuż przed turniejem powinni pojawić się w Rzeszowie. W trakcie turnieju do drużyny dołączy natomiast ostatni z reprezentantów, Australijczyk Luke Perry.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

XXII Dzień Papieski w Rzeszowie. Kwesta uliczna, bieg papieski i wioska papieska

RZESZÓW. Tegoroczna edycja Dnia Papieskiego odbędzie się pod hasłem „Blask Prawdy”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla małych i dużych mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Nowe sklepy i perfumeria na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Firma Lagardere Travel Retail rozbuduje strefę komercyjno-gastronomiczną w porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka. W części ogólnodostępnej terminala pasażerskiego powstaną nowe sklepy oraz perfumeria.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska pomoże ulepszać transport w Rzeszowie i sąsiednich gminach

RZESZÓW. Naukowcy Politechniki Rzeszowskiej będą zbierać i analizować dane, a także prowadzić ankiety wśród mieszkańców miasta i okolic.

Rzeszów

Karpaty na Widelcu. Co zjemy na festiwalu? [MENU]

RZESZÓW. Festiwal odbędzie się w dniach 24 - 25 września na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

Otwarto ogród kieszonkowy przy ul. Kurpiowskiej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Mini park powstał na terenie o powierzchni 20 arów. Są tu m.in. parklety wypoczynkowe, ławki, siłownia oraz zadarzona pergola.

Rzeszów

Nowa poradnia urologiczna w szpitalu "na górce"

RZESZÓW. 3 października ruszą pierwsze przyjęcia pacjentów w nowej poradni urologicznej, która powstała w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał model Układu Słonecznego

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa i turyści zyskali nową, „kosmiczną atrakcję”. 

Reklama