Rzeszów - Poniedziałek, 12.05.2025
Reklama

Otwarcie nowego marketu remontowo-budowlanego w mieście

Dodano:

fot. Leroy Merlin
fot. Leroy Merlin
RZESZÓW. Leroy Merlin otwiera swój 65. sklep w Polsce. Sieć otwiera drugi sklep w Rzeszowie i zarazem jeden z największych marketów remontowo-budowlanych w regionie.

Prace budowlane przy al. Witosa rozpoczęły się pod koniec 2018 roku, natomiast sam budynek zostanie usytuowany obok hipermarketu bi1. Na powierzchni 10 000 metrów kwadratowych dla mieszkańców Rzeszowa i okolic dostępnych będzie ok. 36 000 produktów od ręki, a także usługi, jak projektowanie, transport czy montaż. Nowy zespół sklepu będzie zatrudniał 130 pracowników.

Klienci nowego obiektu będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza produktów, zgodnie z podziałem na pięć działów: dekoracja, ogród, konstrukcja, projekty i technika. Do dyspozycji klientów będzie dostępny parking podziemny z 170 miejscami postojowymi oraz parking naziemny z 270 miejscami.
Reklama
Będzie można skorzystać także z wielu usług dodatkowych, w tym transportu i montażu, dorabiania kluczy, ostrzenia łańcuchów, wycinania otworów w zlewie, docinania blatów. Ponadto, każdy wspólnie z doświadczonymi projektantami będzie mógł przygotować projekt aranżacji łazienki i kuchni. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup materiałów wykończeniowych, projekt otrzyma gratis.

Wielkie otwarcie sklepu remontowo-budowlanego przy al. Witosa 19 odbędzie się już jutro (17 października). Z wyjątkowych promocji i atrakcji, które zostały przygotowane specjalnie na otwarcie sklepu będzie można skorzystać do soboty, 19 października.

Od 17 października sklep Leroy Merlin otwarty będzie w tygodniu w szerokim zakresie godzinowym: od poniedziałku do soboty w godzinach: 6:30 - 21:00 a w niedziele handlowe w godzinach: 09:00 - 20:00.

Źródło: Biura prasowe Leroy Merlin
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie nowy żłobek. Przyjmie 190 maluchów

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na budowę żłobka na przy ul. Jachowicza na osiedlu Drabinianka. Obiekt powstanie w sąsiedztwie nowej szkoły i przedszkola przy ulicy Kwiatkowskiego, oddanych do użytku we wrześniu 2022 roku.

Rzeszów

Orszak Trzech Króli. Utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Po trzech latach przerwy, rzeszowskimi ulicami przejdzie Orszak Trzech Króli. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 6 stycznia. W związku z tym, ulice na trasie przemarszu będą zamykane.

Rzeszów

W starym bloku przy ul. Hetmańskiej dobudowano zewnętrzne windy

RZESZÓW. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Rzeszowie dobudował sześć zewnętrznych wind do bloku przy ul. Hetmańskiej 43/1. Dzięki temu mieszkańcy tego sześciopiętrowego budynku, nie musza już chodzić na piechotę.

Rzeszów

Na kilkadziesiąt dni zamkną jedną z ulic w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z przebudową ul. Grunwaldzkiej, na około półtora miesiąca zamknięta zostanie ul. Kopernika.

Rzeszów

Nowy radiowóz dla rzeszowskich policjantów

RZESZÓW. Kia Sportage zasiliła flotę radiowozów rzeszowskiej policji. Pojazd wyróżnia się na tle innych samochodów nowym oznakowaniem.

Rzeszów

Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Rzeszowa. Będzie blisko 500 artystów [TRASA]

RZESZÓW. Orszak Trzech Króli powraca na ulice Rzeszowa. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę. Będzie w nim uczestniczyło blisko 500 artystów, a w organizację wydarzenia zaangażowanych jest prawie 2 tysiące osób.

Rzeszów

Ruchoma szopka bożonarodzeniowa w Błażowej [ZDJĘCIA]

BŁAŻOWA. Ta wyjątkowa, ruchoma szopka bożonarodzeniowa od lat wzbudza duże zainteresowanie zwiedzających.

Rzeszów

Z aparatem na przebudowywanej ul. Grunwaldzkiej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa przebudowa jednej z najstarszych ulic w Rzeszowie. Termin zakończenia prac to wrzesień 2024 r. Wykonawcą jest firma OBO Polska z Rzeszowa. Koszt inwestycji to ok. 13,7 mln zł. Mamy dla...

Reklama